Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi apasă pe accelerație: „Ce facem? A plecat și spunem că echipa e mai bună?”
0
Gheorghe Hagi, la superlativ despre un jucător din Superligă: „Fără minge, aleargă și noaptea în somn.”
0
Selecționerul Gheorghe Hagi, inspirat de David Popovici: „Vreau să implementez asta la echipa națională”
0
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Ritualul secret al lui Vincent Kompany dinaintea meciurilor lui Bayern: „Am 20 de minute pentru asta!”
1
Neymar, prima „victimă” a unei noi reguli împotriva tragerii de timp: un minut în afara terenului
0
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
bai petrescule astia au falimentat fotbalul romanesc si au prejudiciat cu milioane de euro statul roman!
ii e frica ca incep astia sa dea din gura si se duce si el la vale :) dar poate sa stea linistit , nu fac aia o zi de puscarie , doar este romania .
Petrescu e complice cu interlopii Becali, de aia a sărit să-i apere.
In Romanika nu se distruge numai fotbalul, s-a distrus tot sportul romanesc. Se distruge in continuare tot ce produce in Romania, ca numai de acolo se mai poate fura ! In rest s-a furat TOT !!!!
NIMENI NU TREBUIE SA FIE DEASUPRA LEGII , INDIFERENT DE CE DA DIN GURA , DE LA PRESEDINTE DE TARA LA VIDANJOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Are dreptate Dan, ce daca au furat, au furat de la noi? Sa-i lase-n pace, dimpotriva sa-i proslaveasca, sa-i dea exemplu pozitiv sa-i aleaga-n parlament. Pe cei care inca n-au furat, desi nu cred ca exista in fotbal, sau mai precis nu i-au prins pana acum, sa-i dam spre instruire celor dintai. Cand te uiti cum isi dau cu presupusul unii si altii, ca de ce, ca nu trebuia, ca se distruge fotbalul s.a.m.d., ar fi de preferat o tara cu fotbal de slaba copetitivitate dar curat, decat unul la fel de slab dar si murdar. Din pacate nu cred ca se va merge pana la capat si maine poimaine li se va da niste pedepse sa nu le poata duce, evident cu suspendare.
"Dacă lumea care vine în fotbal e arestată, de ce să mai vină!" ...inseamna ca, odata cu venirea in fotbal ai voie sa furi, sa dai spaga, sa cumperi arbitri, sa faci lobby respectiv presiuni....mda, si in Rusia e la fel deci omului lucrurile astea li se par normale (in rest, respect maxim pentru antrenorul Petrescu, chiar face minuni...
bine mai zici!!!
Ce justitie e asta, care condamna pe cei care FURA fotbalul?!? Doar si-au furat propriul club, nu-i asa, Dane?! Cu ce ajuta fotbalul personaje ca cele condamnate in acel dosar?!? Cu blaturi, mita, cooperative!!! Dan Petrescu a fost (sau mai este) angajat al fratilor Becalihotzi, deci face un gest de sluga fata de stapan.
Pai cei ca Ion Tiriac ar prefera sa investeasca la o echipa din liga a2a de afara. Sa spui ca nu se merita sa investesti din cauza scandalurilor e o mare vrajeala, Bucsaru cum a reusit sa stea departe de presa in perioada Urziceni ? Daca vrei scandal il ai, daca nu stai departe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.