Alte știri din fotbal
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Știri din fotbal internațional
Panduru și MM Stoica au rămas fără cuvinte: „Poate se urcă într-o navă spaţială” / „Pur și simplu pictează”
0
Franța - Irak » Furtuna pune în pericol startul meciului!
0
Rusescu știe ce echipă-surpriză poate opri granzii la Campionatul Mondial: „Nimeni nu vrea să joace cu ei”
0
Reporterul GSP, față în față cu Leo Messi, după ce argentinianul a devenit cel mai bun marcator din istorie la CM: „Din fericire, am putut trece peste asta”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
AUR a dat o lovitură guvernului Veștea chiar înainte de vot. PSD se laudă ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
La fcsb ca într-o familie?!? Păi ia adu-ți aminte ce spune tatăl vostru: nu faci ca mine afară! Ai trăit în astfel de familie? Atunci îți înțelegem frustrările....
Bah ce glume bune ai, ai incercat la iUmor? Bani pe jos pentru tine, pe bune, fara misto! Singurul care invadeaza forumul, si acest articol de exemplu, esti tu, cu vorbe de 2 lei si fara niciun mesaj la subiect. Trista viata aveti unii, prin ce va umpleti timpul, plini de ura si frustrare.. :))))
Ești ireal de prost, asta e cireașa de pe tort! :))))))))))) Man a fost înjurat de stelistele libere că și-a permis să spună că a plecat de la Steaua, care i-a fost ca o familie! Greu de digerat locul 1, cu cele mai multe goluri, cel mai spectaculos fotbal și cea mai mare stabilitate financiară? :))))))
Pentru prosti asa o fi.
Acum ce ai vrea sa spuna despre o Clona ??
In câteva zile se dezice și Man de FC FCSB. O să vedeți câte o să spună despre porcăria Fotbal Club Faci Ce Spune Becali.
Man ne arată ce știe (toată lumea): FCSB e Faci Ce Spune Becali! :-))))
problema este ca el crede ca este hilar!:))
Dupa ce ti-am dat ignore mai devreme acum ai revenit cu glas =))) si incerci sa dai copy/paste. Urata natie, acesti fecesbisti antistelisti.
O replica originala nu ai gasit? Dupa ce te-am dat afara de pe site cu salonul acum vii si tu =))) tu erai fecesbistul ala antistelist care vorbea despre identitate? =))) Problema identitatii este grava la FC Fcsb. Eu sunt intelegator si nici nu vreau sa va jignesc. Problema e daca sunteti cumva bipolari sau nu... Si eu pot sa-mi pun cu pixul pe buletin ca ma cheama Marius Cristescu asa cum ti-ai pus tu pe carnetul de suporter de la Palat si ai scris stelist peste fecesbist dar in buletin ma numesc oficial asa cum m-au "botezat" parintii... asa cum tu esti de fapt un fecesebist (antistelist). iti explic ca la clasa intai. Asa si Gheorghe Becali poate sa zica ca FC Fcsb este Steaua Bucuresti. Tot ce conteaza este actul de identitate, in cazul antistelistilor fecesebisti, actul de identitate sportiva care scrie negru pe alb ca FC Fcsb 2003 SA NUUUU este Steaua Bucuresti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.