Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
0
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Probleme înainte de Mondial! » Anglia - Costa Rica, amânat
0
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
pai, se putea !..))
Vamesi as pune numai Bcuresteni de la 3 generatii in sus . Acum chiar PA .
Ba stati linistiti ca nu m-ar fi interesat niciodata sa fiu prim minstrul tzaranoilor speculanti . Cel mult primar general . Primul lucru care l-as face v-as pune sa platiti taxe la intrarea- iesirea din snagov .. Pe A1, A2 si A3 .Ati plati taxe pina v-as usca.
Apropo , mint! , formularea e gresita , 23 de meciuri fara victorie in grupele UCL , nu in UCL , in UCL am castigat cu Ludogorets in play-off care face parte din competitia propriu-zisa !
Reluam. Schizofrrenicul halpin a zis c-avem 29 de meciuri consecutive fara victorie ACASA , da ? 29 de meciuri consecutive fara victorie ACASA , nu TOATE. Ultima victorie a Stelei acasa a fost in 96/97. De-atunci am mai avut 4 sezoane in UCL , 3 dupa 10 ani de pauza si 1 dupa 3 ani. 4 sezoane de UCL inseamna 24 de meciuri , 12 acasa , 12 in deplasare. Am avut o victorie in deplasare la Kiev , au ramas alea 23 de meciuri fara victorie TOATE , dar acasa sunt DOAR 12 , nu 29. Si cand vedem ce echipe a primit Steaua vedem de ce n-a castigat.
Nu egaleaza niciodata cu a fost eliminata Dinamo de niste amatori, Doamne cat de idiot sa fii, sa apari sa crezi ca faptul acesta e asa rusinos......pescarii si chlenerii care b-au eliminat pe voi este de neegalat in lumea fotbalului, sunteti pr00stii pr0ostilor. Miau miau miau miau! Ati luat-o la Bot....osani, un 11 m inventat sa va bage in joc.
De unde vrei sa stie cand a fost ultima victorie acasa? O fi fost secolul trecut!÷))
Mananci khakhat, acelasi khakhat pe care-l imparti cu altii pe aici, daca verificai cu atentie vedeai echipe care nu au nici un punct in UCL din n meciuri jucate, aceste echipe sunt cele mai slabe..dar de tie iti place sa manaci acelasi khakhat zi de zi din khoorol Stelei. Eu cred ca tu nici macar nu te-ai uitat, nu ai verficat, a venit unu a zis un khakhat l-ai luat de bun si-l halesti cu mandrie ori de care ori ai ocazia, ba mai mult ne faci atenti ca tu manaci khakhat.Lasa-ne ca ne faci lehamite, fa khra khra in alta parte.
Prostul pana nu e si fudul, parca nu e prost destul! Asta esti tu, mocofane!
Deci aia a fost victorie acasa? Meciul s-a jucat la Kiev din cate stiu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.