Alte știri din fotbal
Apariție rară în studio, în emisiunea lui Mironică: „Dacă FCSB ajunge în play-off...”
1
Ce pedepse solicită Gigi Becali în scandalul Bergodi - Cordea: „La el e mai grav”
3
Laszlo Balint, după ce a încasat 4 goluri de la FCSB: „Este dureros”
3
Becali vrea să-i anunțe transferul în ultima zi de mercato: „Mâine îl luăm”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
„Ancora NATO”, ținta lui Putin? Insula-cheie din Marea Baltică care stă ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Constanța și-a vândut BMW-ul X6 în Ilfov și l-a furat apoi cu ...
Libertatea
Tanase, Tatarusanu, Latovlevici, Chipciu, Chiriches, Bourceanu sunt jucatori luati la recomandarea "barbugiului" sau in perioada cand acesta era antrenor al Stelei. Agreatul a adus de la Chiajna la Steaua un brazilian. Eu nu mai imi aduc aminte cum il cheama. Din mandatul de la Craiova imi amintesc doar ca a lasat in urma o echipa dezbinata....la Bistrita a fost in ton cu Padureanul, dar a fugit dupa un retur la Mititelul, unde a stat cateva etapa....liniste vreo 2 ani, ca apoi sa apara la echipa a carei presedinte era sau a fost nevastasa...Cat despre rezultatele de la Steaua, ma abtin sa le numesc performante....respect curajul lui Galca de a lua echipa Steaua acum, are curaj si
ai dreptate si nu prea. daca nu poti sa asezi o echipa cu jucatori bunicei inseamna ca nu esti antrenor bun. ai drept model negativ pe Barcelona iar cel pozitiv pe Steaua. Nationala Romaniei nu ar avea jucatori slabi, dar barbugiul ala din frunte chiar nu stie cum sa formeze un grup puternic. Iti garantez ca daca ar veni Mourinho (un antrenor pe care eu nu-l suport) , nu mai pierdem calificarile la turneele finale.
Poate ne luminezi si pe noi, care jucatori au fost adusi de reghe, care au fost formati sau promovati de el? Echipa asta a fost construita de toti cei care au antrenat inaintea lui. Toate performantele alea au fost ale altora, Reghe e la fel de bun ca Flocea, sau Hizo. Nimic interesant. Valoarea lui sta in maneaua pe care o are setata ringtone la telefon, sau gelul pe care si-l pune din abundenta in par. Ar trebui sa fiti fericiti ca ati scapat de el, ca fara vedetele echipei, asta v-ar fi dus in B.
Ce performanta lui peste prajit a facut reghe la Craiova si Chiajna ma??????????? O fi castigat campionatul si nu stim noi? O fi ajuns in UCL ca Dan Petrescu si n-am auzit? Incredibil cata prostie incape in capul unora care sustin un om indiferent de ce face el.
8 voturi la un comment atat de dezinformat si slab. Valah, is that you? :)) Sau alt troll =)). Eu ti-am adus statistici, logica, nu abureli. Dan > Reghe. Simplu. Easy.
In 09/10 Liga 1 era cotata la 321milioane, acum 189 milioane euro. Erau mai grele meciurile de atunci, si, totusi, urziceni nu a incasat 4 goluri de la nimeni. Din contra, a inscris 4 in poarta lui Rangers. Steaua cotata la 33mil sezonul 14/15 Urziceni 19 milioane 09/10. Oricum ai incerca, dan este antrenorul mai bun. Performante cu echipe de valoare slaba, intr-un campionat de 2 ori mai greu. Reghe a facut si el performanta. Al catelea meci era, parca, de cand steaua nu a mai castigat in champions league? :)))) HAIL Reghecampf
Stiu de returul "magic" cu chiajna. A facut 37 de puncte sau ceva de genu si a iesit pe locul 2 in clasamentul "returului" parca. Si, totusi, nu a antrenat o echipa de liga a 3a spre performanta in champions league. El a avut echipa care valoreaza probabil 1/6 din toata Liga 1, si totusi a pierdut 4-0 cu chelsea. Urziceni nu valora 1/5 din toata liga1. Atunci stiu sigur ca steaua, cfr cluj, dinamo, rapid, vaslui poate si timisoara, cariova ,statistic, valorau mai multe milioane decat urziceni(tocmai am cautat pe transfermarkt :)) ). Asa ca, ciocu mic. Reghe a facut nimic(in champions league) cu cel mai valoros lot din liga 1 in timp ce dan a facut performanta cu o ech
M-am saturat de pr ost i ca tine. Daca nu urmaresti fenomenul, daca nu te informezi inainte sau macar sa citesti ce mai posteaza unii altii pe acest site, de ce mai debitezi aiureli pe aici, doar ca sa te dai interesant? Am mai spus-o si s-a mai spus pe aici, Reghe a facut performanta si la Chiajna si la Craiova cu echipe mici, ieftine. La Craiova (primul mandat) i-a salvat de la retrogradare. La Chiajna, inainte de a veni la Steaua, a luat echipa de pe loc retrogradabil si a avut un retur fantastic cu aceasta echipa (da o cautare pe Google, stii cum se face, nu?!)
nu e niciun duel,si cum ai da-o tot bursucul e mai tare
Da. Ratati. Ei fac in cateva luni mai multi bani decat o sa vezi tu in viata. Shhhhh....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.