Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Nu înțeleg de ce numele Alexandra Stan a fost înlocuit cu steluțe la comentariul meu despre George Pușcaș. În fine...
proabil cand spune bestie se refera la coditele alea afro de dansatoare in videoclipuri Snap! daca era asa bestie il tineati acolo si-l faceati sa ajunga la potentialul maxim! problema e ca asta e potentialul lui maxim! politeturi de doi lei!
Bestie este, simpatic este, "mai poate crește, nu a ajuns la cota maximă" la 27 de ani... Se poate traduce prin "nu bate, nu troncăne, kilometri reali", doar-doar îl cumpără cineva. Vine si și cu cauciucuri de iarnă, pardon!, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Inca nu a ajuns la cota maxima. A ajuns la cota minima.
Opriți-ma din râs, că nu mai pot! Pușcaș...bestie...:) :) :)
tanara speranta la 27 de ani. Il lauda ca poate scapa de el printr-un transfer.
Are deja 27 de ani si da mai putine goluri decat Dragusin...
vai mama noastra ... avem numai bestii in randul fotbalistilor si noi suntem in urna 4 a !!! halal articol dle ziarist ,mai bine cauta un alt job.
ar fi de ras daca n-ar fi de plans. puscas e zero ca fotbalist
Pușcaș e genul ăla de bestie de care trebuie să te ferești cât poți de mult
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.