STRANIERI  ·  ARABIA SAUDITĂ

Egal dramatic pentru Răzvan Lucescu! Al Hilal a luat gol la ultima fază

Duminica, 15 Septembrie

Al Hilal, echipa lui Răzvan Lucescu, s-a încurcat prima dată în acest sezon și a remizat cu Al Feiha, 1-1.

După o prima repriză echilibrată, Al Hilal a deschis scorul în minutul 50. Atacantul Nawaf Al Abed a marcat după o pasă a lui Giovinco și echipa lui Lucescu părea că se îndreaptă spre a treia victorie la rând.

Totuși, Al Hilal a fost egalată dramatic. În minutul 90+4, mijlocașul portughez Arsenio a marcat pentru Al Feiha.

După 3 etape, Al Hilal, echipă preluată de Răzvan Lucescu în vară, e lider în Arabia Saudită, cu 7 puncte, la egalitate cu Al Nasr. Al Feiha are 5 puncte și e pe 4.

Vezi AICI clasamentul și programul din Arabia Saudită!

Detalii de la negocierile pentru venirea lui Mircea Lucescu: primarul e gata să-l sacrifice pe Daniel Pancu!

Polițistul care a anunțat primul că „fetele dispărute din Caracal au fost găsite arse” este același care a vorbit ultimul cu Alexandra de pe un număr privat!