INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  UCRAINA

Eric Bicfalvi a vorbit despre viitorul său: "Dacă vin bani buni din Ucraina, rămîn acolo!"

Articol de GSP - Publicat sambata, 06 iunie 2015 18:10

Eric Bicfalvi a avut un sezon extraordinar în Ucraina, la Volyn, unde a ieșit golgheterul campionatului cu 17 goluri, la egalitate cu Alex Teixeira de la Șahtior.

Ofertele pentru internaționalul român au început să curgă în această pauză competițională și mijlocașul pare să aibă din ce alege.

"Au venit mai multe oferte. Deocamdată le-am pus în pauză. Este mai importantă acum naționala. Abia după meciul cu Irlanda de Nord voi lua o decizie și voi vedea unde voi merge.

Nu îmi displace Ucraina, mă simt bine acolo și dacă va veni o ofertă care să mă mulțumească financiar probabil voi rămîne acolo", a spus Bicfalvi într-o conferință de presă.

Citește și:
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
Superliga
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
Campionate
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
România frânează Hornbach
Profit.ro
România frânează Hornbach
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial

Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani


Comentarii (2)
laurentiuci
laurentiuci  •  06 Iunie 2015, 21:20
Postat de ss.oltenia pe 06 Iunie 2015, 18:58

catre asociatia stiinta suntem noi, mai bine faceti echipa Societatea Sporiva Oltenia Craiova 1915 acum in anul centenar daca aveti 1000 de cotizatii a cate 200 de lei va ajung banii pentru inscrierea in liga 4 si cu timpul echipa va creste. Cu numele asta a inceput fotbalul oficial la Craiova vezi video pe youtube https://youtu.be/fT8PbOpjgqI asa a inceput si Timisoara din liga 4 si cu numele original din 1923, lasati U Craiova ca sunt multe incurcaturi, daca vreti fotbalul craiovean si oltean autentic solutia este SS Oltenia Craiova 1915

esti putin tra la la

ss.oltenia
ss.oltenia  •  06 Iunie 2015, 18:58

catre asociatia stiinta suntem noi, mai bine faceti echipa Societatea Sporiva Oltenia Craiova 1915 acum in anul centenar daca aveti 1000 de cotizatii a cate 200 de lei va ajung banii pentru inscrierea in liga 4 si cu timpul echipa va creste. Cu numele asta a inceput fotbalul oficial la Craiova vezi video pe youtube https://youtu.be/fT8PbOpjgqI asa a inceput si Timisoara din liga 4 si cu numele original din 1923, lasati U Craiova ca sunt multe incurcaturi, daca vreti fotbalul craiovean si oltean autentic solutia este SS Oltenia Craiova 1915

Vezi toate comentariile (2)
Comentează