Alte știri din fotbal
Mircea Rednic, ofertat din Superliga: „Revin cât mai repede”
0
Costin Curelea a anunțat lotul României U21 pentru meciurile cu Kosovo și San Marino
0
Mugurel Buga știe ce le lipsește giuleștenilor în lupta la titlu: „Asta le trebuie” » Cum vede duelul cu CFR-ul lui Pancu
0
Mircea Lucescu a anunțat lotul României cu Turcia! Surprize mari, cum ar arăta primul 11
0
Știri din fotbal internațional
Alt atac la Drăgușin: „E slab chiar și atunci când Tottenham joacă bine”
0
Fostul jucător al lui Devis Mangia iese cu acuzații tulburătoare: „Dacă s-a întâmplat și în România...”
0
Del Piero, atac brutal după falimentul italian: „Obosiți? Nu, jucăm lent! Noi suntem inferiori în toate privințele!”
0
Sartul lui Manchester City, aproape să ajungă în Serie A
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Ce se întâmplă în corpul tău după 30 de zile fără alcool? Explicațiile unui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Spionul Alexandru Bălan a căutat sprijin politic în Republica Moldova, din ...
Libertatea
Nu conteaza daca vrea Ivan sau Rotariu, presa o tine de nebuna, intruna de o saptamana, cu aceste transferuri !Halal voua, jurnalisti cancan-isti,becalisti -fomisti !
Se rup pe capete șomerii aduși de Strâmb de pe plajă.
Ce tot mintea gigisp pe aici ca e in tratative cu Rotariu si ca ofera 2 milioane? V-am si spus ca-i da flit posesorului de turmă, ce jucator e atat de prost sa lase Olanda pentru comuna Popesti- Leordeni!?
Dacă ar mai exista vreun jucător, plecat indiferent de cum afară, care ar crede că progresează venind la FCSB ... înseamnă că nu a meritat să plece afară...
Destul și-a bătut joc ocnașul din Pipera de tinerii jucători care fac parte acum din echipă !
iosif este fan Elton John
Nickname-ul ăla face parte din strategia ta ca să ne convingi (vezi Doamne) că nu ești moldovean. În fapt, e vorba de...psihologie inversă ! Nu țin figura, moldovene !
Moldovene, dacă tot ai stat (toată noaptea) cu ochii pe oferte, până la urmă, ai reușit să-ți schimbi vechiul Duron cu mult visatul Celeron ?
Un tata responsabil !! Este constient de faptul ca venirea fiului sau la Fcsb ar insemna un enorm pas inapoi. Una este sa te vada lumea jucand prin campionate puternice prin Europa, alta este sa joci pe la Voluntari, Chiajna sau Sf. Gheorghe !! Mai mult....Fcsb nici nu mai joaca prin Europa, asadar pentru un an de zile nu-l va mai vedea nici-un scouter de la vreo echipa serioasa !!
Unde-i jiji cu minciunile lui si mai ales gsp cu minciuni si mai mari??????Niste palavragisti!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.