Alte știri din fotbal
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
9
Mircea Lucescu, mesaj de pe patul de spital, prin intermediul FRF: „Vă rog frumos!”
0
100.000 de euro, prea mult pentru Șucu! Rapid vrea să-l transfere de la Partizan Belgrad, dar refuză să plătească
0
Petrolul - Unirea Slobozia, duelul suferinței în etapa #25 din Superligă » Echipele de start
0
Știri din fotbal internațional
Culisele vânzării lojelor VIP » Transferurile Barcelonei, legate de banii afaceristului cu trecut dubios + Cum a devenit și „operatorul de telecomunicații” al clubului!
0
Fostul campion mondial critică Liverpool pentru ultimul transfer făcut: „Când există proști care plătesc aceste sume...”
0
Barcelona încearcă să-i ia fața Madridului: „Am avut întotdeauna ambiția și suntem pregătiţi”
0
Andrei Vlad și-a găsit echipă: „Vine la vizita medicală”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
Eu nu stiu din astia :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
aici are dreptate.E rocker si nu stiu eu? Moda asta a tatuajelor a devenit o boala.A venit alibec la steaua acum, a fost dodel inainte.Se continua traditia :))
ce cocalar si asta.Si-a tras tatuaje inclusiv pe mana
Un jucator cu o cota de piata ridicata artificial, de presa sportiva din Romania "manjita" de becaliferi ((d)gigisport, (d)giolcesport). N. Stanciu este un jucator mediocru fara constanta in joc, un jucator de pluton. Sa zica merci ca ia fraierit pe belgieni ca mai sus de acolo n-ajunge. Nici Steaua n-o sa-l mai ia inapoi.
Stiu o gramada de tatuati cu IQ peste multi profesori universitari...hai sa renuntam la conceptiile astea invechite!
Dupa cate tatuaje are iti dai seama ce fel de om este. Unul cu 2 neuroni care nu se inteleg intre ei.
Cel mai scump fotbalist roman e Adrian Mutu , ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca nu era fotbalist, nu dadeau belgienii atatia bani pe el! Este un om de caracter si-un jucator foarte bun. Succes si bafta!
Daca si Mucișor e fotbalist .... or fi găsit clujenii mingea aia trasa de Mucișor de la 11m, ca la vreo 2 zile de la meci inca o mai căutau!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.