Alte știri din fotbal
Două vești majore pentru Dinamo. Fix înaintea derby-ului cu Craiova!
0
Gigi Becali a anunțat boicotul! Sare la gâtul lui Burleanu, cere urgent modificarea regulamentului și amenință cu TAS
1
Cel mai nou antrenor din Superliga a fost prezentat oficial astăzi: „Am vorbit inclusiv cu Gică Hagi”
0
Atac cu talpa la adresa lui Ilie Dumitrescu: „Un umil servil”
2
Știri din fotbal internațional
Allegri a intervenit în vestiar pentru a aplana conflictul aprins cu Pulisic! » Reacția enigmatică a lui Rafa Leao
0
Scandal la Chelsea! Încă o scurgere de informații: i-au dezvăluit secretele lui Rosenior
0
Teroare la 3 dimineața pentru jucătorul din Serie A: „Gura închisă sau vă împușcăm!” » El și familia, sechestrați în casă de 6 hoți înarmați cu pistoale
0
Proaspăt reales în funcție, Joan Laporta i-a decis viitorul lui Hansi Flick la Barcelona
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Unul din șapte locuitori ai județului Iași este născut în Republica Moldova
Libertatea
FBI avertizează: Dacă ați descărcat aceste jocuri, este posibil să fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ambasada SUA din Irak și un hotel plin cu diplomați, inclusiv din Uniunea ...
Libertatea
Mie sa nu gasesc un caine alb rosu in farfurie . Acum lasand gluma la o parte . Niciodata nu o sa ma " vezi" la un restaurant chinezesc . In spate la bucatarie se plimba sobolanii printre farfurii .
...era sigur cand a plecat in China...ca se face de ras...
pai risti sa mai gasesti in mancare cate un rest de antrenor strain care a sfidat regimul. un ochi, o coasta ceva...:))
nu ai cu cine te intelege...Romania e in lumea a III a, China e la capatul lumii...in scchimb el e un emigrant care sta fix in buricul pamantului ( *** ) :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Peste tot in lume rezultatele tementin in functie. Revine la Getafe...mă cam îndoiesc.
gesepeul nu e normal, cenzureaza ....bucatarii chinezi ???????????????????????? hahahahahahahaha
In vecii vecilor nu o sa urmaresc un meci din campionatul chinez indiferent ce jucatori si antrenori aduc din europa sau america de sud . Prefer liga mamaliga de 100 de ori . Apropo off topic . Eu la fod court nu cumpar nimic de la chinezi . Nu am incredere in igiena lor la bucatarie . Mereu cumpar de la japonezi .
Ba ziaristilor de carton, ***..ce comentariu e asata, auzi tu soc....socurile in China constau in exectari politice , in catastrofe naturale, sau calamitati de trafic....in nici un caz ca antrenorul Contra...o alta calamitate de altfel, a fost ejaculat de clubul chinez. L-au tinut cu mult mai mult decat ar fi trebui , decizie fff logica si normala dupa atatea esecuri. Ca o chestie de paranteza acest Contra a fost un dezastru in cariera de antrenor peste tot unde a fost, exceptia fiind Getafe, acolo unde l-au ajutat jucatorii f mult , prin valoarea lor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana mea,un moment de reculegere va rugam pentru socul insuportabil suferit de cei 1.3 miliarde de chinezi.Gurita,chai cing choi lee!
tu ai vazut ce jucatori joaca in China ? si ce antrenori ? mult peste Liga 1 .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.