Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză cu Bernardo Silva la Barcelona! Internaționalul portughez prelungește suspansul
0
În avionul spre Spania, Papa Leon al XIV-lea a dezvăluit numele clubului pe care îl susține
0
L-au blindat! Reportaj GSP din orașul de la Mondial de 15 ori mai periculos decât Bucureștiul
1
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Scorul final, "1-3", e încă blînd Chivu s-a numărat printre titulari la "oaspeţi" din aceste 2 propozitii se inteleg urmatoarele lucruri: ori Cristi Chivu joaca la Atalanta, ori Interul a invins Atalanta cu 3-1, in deplasare...(adica atalanta - inter 1-3)
Buey terminatilor in pagina principala apare Atalanta - Inter (1-3)... Sunteti o armata de amatori!!!!!!!!
Incredibil cata lipsa de profesionalism! Pe langa scorul evident pt toata lumea, cei care s-au uitat la meci au putut observa ca scorul a fost dechis de Floccari si nu de Doni. Doni a executat lovitura libera la golul 2. Golul 3 l-ai nimerit, insa frumusetea fazei merita mai multa atentie! Ti-as recomanda sa va cumparati Boom TV la redactie si sa nu mai comentati meciuri din auzite! Hai pa!
Invata ma sa pui un titlu !!!!
scrieti si voi in deriva.... la mica ciupeala... o sa va duceti la f u n d...
alooo.. schimbati rezultatul retardatilor, nici propriile articole nu le cititi.mi-e sila de voi
GAZETARI ADUSI CU PLUTA SAU CARE AU TERMINAT O FACULTATE PE BANII PARINTILOR meciul pe care va chinuiti sa-l comentati este ATALANTA-INTER 3-1, poate nu stiati.
sunteti niste prostovani, scrieti stirile la misto... rahatil0r
oare putea sa umileasca inter-ul pe atalanta?...daca era 3-1 pt inter nici nu mai ziceau nimic de meci...dar sunt multi ca voi care se pricep la fotbal:-j
bah rasuflatilor care cum a fost umilita pana la urma hotarati-va spuneti ca a fost umilita cand scorul pe care il afisati e de 3-1 pentru inter iar ati dat dovada ca nici macar nu recitit ce scrieti in ziar de aia apar numai zvonuri din cauza unor astfel de gazetari car nu ar avea ce cauta la un ziar precum GSP
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.