Alte știri din fotbal
„Am avut ofertă de la o fostă campioană” » Bogdan Andone a luat cea mai importantă decizie
0
Marica l-a analizat pe jucătorul dorit cu insistență de Gigi Becali la FCSB: „Mult prea egoist”
0
Gustavo, fostul atacant de la Universitatea Craiova, a adus în Superligă un vârf crescut de AC Milan » Are propuneri și pentru olteni: „Mereu vorbesc cu ei”
0
Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Scene sângeroase în timpul Mondialului! Doi minori au ucis o persoană și au rănit alte 6 în plină stradă
0
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
0
Cifrele au ascuns, spațiile au decis » Cum a transformat Koeman punctele forte ale Suediei în mari slăbiciuni
0
O legendă argentiniană ridică un semnal de alarmă: „Trebuie să fim precauți”
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
oooo...asta da articol. Au scris 2 speriati niste prostii pe net...si gata.....s-au gasit niste lachei romani sa "faca" un articol din asta. P.S Oare cate articole scot aia de la "gazzetta dello sport" dupa ce scriem noi aici in comentarii? Cred ca milioane de articole. Parca si vad titlurile "geniul carpatilor labin-alpin a mai facut o gluma referitoare la Steaua. Oare ce urmeaza ? Toata Italia este cu sufletul la gura... ". Hai ca sunteti penibili...
,
m
tu de-al cui esti mah costica popescu? ai grija mosule ca deja te-ai nascut mumie:))))ba da tre sa cauti mult sa dai de d-astia, de unde dreaq ii scoteti sau l-ati clonat pe samuila?
costica,halal meserie ti-ai ales... incropesti un articol dupa comentariile unor fani... hala tie!..ce talent ,bai neneeee!
Daca zic 2 cretini ca a fost o mumie voi o luati ca o mare stire si generalizati. Daca scriu aici ca cel care a scris acest articol este un idiot, inseamna ca este adevarat?
Da,o mumie care fuge si da goluri,doamne ajuta sa joace tot asa ca o mumie si sambata cu bosnia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.