Postat de issconcs pe 17 Decembrie 2019, 20:13

Emilian Albu  •  17 Decembrie 2019, 19:04

DOMNULE REPORTER AVETI DE LA MINE NOTA 4 PENTRU TEXTUL SCRIS. Cred ca nu aveti nimic sa va recomande ca sunteti licentiat al unei facultati de limba si literatura romana. Poate aveti diploma luata pe la o facultate unde sunt la "pret" doar "zornaitorii". ORIBIL TEXT.

1805213859545810
Adrian Constantin Sendroiu  •  18 Decembrie 2019, 06:42

Pana in minutul 78 echipa mai buna a fost Al Hilal, in special in prima repriza, chiar a parut mai bine asezata in teren, pressing avansat, altfel dezvolta jocul. Echipa lui Razvan si-a pierdut controlul dupa primirea golului 2, jucatorii sai neavand valoarea individuala a celor de la Flamengo. Oricum, Razvan a dovedit stofa de antrenor la PAOK si la Al Hilal. Este un antrenor mult mai bun decat era in Romania, a mai pus pe el ceva cunostiinte intr-ale antrenoratului.

magura
magura  •  18 Decembrie 2019, 00:48
Postat de dakesis pe 17 Decembrie 2019, 22:11

Au marcat: De Arrascaeta '14, B. Henrique '78, Ali Albulayhi '81 aut. / Salem Al Dawsari '18... ati trimis toti 'profesionistii' la gala si ati lasat pe nenea portar la tastatura? Din ce scrieti voi rezulta ca Al Kebab a egalat la 1. Vai si-amar de jurnaismul romanesc...

:))))))))))))) corect!

dakesis
dakesis  •  17 Decembrie 2019, 22:11

andrei.f
andrei.f  •  18 Decembrie 2019, 05:29

Scandalos arbitrajul americanului, Giovinco trebuia eliminat in prima repriza, echipa lui lucescu lua o manita. Cel putin !

115600506581456
Murgu Adrian  •  18 Decembrie 2019, 04:33

Care dezastru!!??mai degraba desatru pentru Flamingo pentru ca a primit un gol

ishhhhhhhh
ishhhhhhhh  •  17 Decembrie 2019, 23:18

Ok, gata cu Al-Hilal si cu arabetii. Acum putem sa vorbim mai mult despre ce facem cu fotbalul nostru? Si despre cum CFR il trage practic in sus?

cneius
cneius  •  17 Decembrie 2019, 23:15

Bai jumate dezastru esti tu ! Asta e articol ??? Daca era 5-0 ce scriai, apocaliptic ?

931161410281751
Radulescu Remus  •  17 Decembrie 2019, 22:00

In primul rand felicitaei Lucescu.apropo, de furat arbitri, care se mosteneste...intrebare.italianul, merita al 2 galben, sau direct rosu?