Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Cum a ajuns Trubin personajul principal din thrillerul Mourinho - Arbeloa: filmul reușitei istorice cu Real Madrid
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Arata-i bricheta si milogestete de arbitru sa se dea lovit si sa intrerupa meciul, ca asta stii de la Steaua.
:)))
asta era singul viu de la Steaua si stelistii arunca cu rahat in el :)) N-o fi el mare fotbalist, dar e peste nic-olita si co.
ha ha ha du-te ma de aici; tu sa-i scoti din criza?? ai fost cel mai slab mijlocas de la steaua
ma refer la manuz09, ciganel.
Puredel, ai ramas fixat pe o idee? A, da, stai ca la voi asta e ocupatie traditionala, alaturi de furat, cersit, mancat seminta si mirosit urat. Mai baga cu Ceausescu, cum din cauza lu' Dinamo si Steaua nu ati fost capabili in viata voastra sa jucati fotbal. Vezi ca apa si sapunul nu ucid!
Cuvinte grele si frumoase dar sa vedem daca si devotamentul din teren vor avea un cuvant greu. Asa din gura poti spune multe dar pana la a face si ce declari este o diferenta. Si nu este de ajuns sa-si doreasca si sa poata doar un jucator.
bv lovine...poate te transferi si u de akl la o echipa mai buna..sau vb si u cu neapiti ca poate te ia inapoi:))
cersetorule esti de liga,dar de liga a-3-a!!!nenorocitule!!!!pacat ca nu-i deaconu pe acolo!!!sclavule!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.