Alte știri din fotbal
Dinamo - Motor Lublin, al doilea amical al verii pentru „câini”
0
Thomas Neubert mărturisește după 14 ani: „I-am zis lui Reghe: «E prea mult!»”
0
Martin Pascual îi seduce pe „câinii roșii”: „Avem deja ceva în comun”. Ce l-a impresionat deja la Dinamo
0
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
1
Știri din fotbal internațional
Starul lui Nagelsmann are idol un rival de la Mondial! » Brazilienii au descoperit scrisoarea sa din gimnaziu
0
Campioana „penală” » Președintele federației a aflat în Texas că va fi judecat pentru o mare evaziune fiscală!
0
Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani » Direct în istoria Mondialului, după Senegal - Irak
0
Scenariu nebunesc înaintea decisivului din Grupa L » Motivul pentru care ar avea interes să piardă meciul
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
In Brazilia pe plaja gasesti 100 de morutani si inca gratis! La fel ca mai toate sperantele astea de ne sunt prezentate zilnic. Antrenori de chiftele si fotbalisti la fel. Urmatoarea teapa e Miculescu ... cica 1 milion ))) cind se ternina cu regula under 21 sa vedem unde joaca... la o nunta sau vreun botez
Bine că nu l-am lăudat femeia de serviciu sau paznicul! Așaaaa, secundul cu portarii e altceva! E un fel de murinho, nu!?...vai de noi!!
Vasile Morutan nu are nici o treaba cu fotbalul... Nu are nici macar fizic de sportiv, cu piciorusele alea scurte si strambe, cu pliscul lui de ciudat, cu alergatul lui de parca sta.
O SA IA, CUM A LUAT CORVINUL PE LOBONT... ASA AR MERITA... LA RAIOVA A CERUT A 2 A ZI TOT!!!!
PFF... DESTEPT OIER... ARE PILE...ASA CA, IFTIME SA TACA...100000 SA IA, SI E BINE... SI A LUAT PARTEA DEJA!
Toata lumea are asteptari de la Morutan. Il asteapta la Clinceni!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.