Alte știri din fotbal
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Gigi Becali o acuză frontal pe Dinamo: „Dacă spui asta, ne iei de idioți! Nu mai am încredere în Nicolescu”
2
Știri din fotbal internațional
Final în Como - AC Milan » Cum arată lupta la titlu în Serie A
0
Sancțiune drastică pentru Samuel Eto’o, în urma incidentului de la Cupa Africii
0
Gol anulat în Racing Santander - Barcelona » Meciul din Cupa Spaniei a început cu 15 minute mai târziu
1
„«Ce face nebunul ăsta?». Luis Enrique ne transforma în roboți și i-am spus că nu eram calculatoare”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
„Arma sonică” folosită de forțele speciale americane în Venezuela: „Unii ...
Libertatea
Mare pierdere pt Steaua ca a plecat Nicolita !!!!..de-abia cand n-o sa mai joace o sa vada lumea cat de important era banel pt Steaua !!!!....Bafta balanele si sper ca intr-o buna zi sa te intorci inapoi la Steaua !!!!
Ma bucur pentru Banel, merita sa isi puna viitorul la adapost si ceva bani in cont, pe final de cariera, ca anii trec si cu asta ramane, un baiat de caracter si muncitor sper sa reuseasca in Franta si sa joace meci de meci. POATE SA FIE UN EXEMPLU PENTRU MULTI....FOTBALUL...SPORTUL...VIATA.....NU ESTE NUMAI TALENT.....FARA MUNCA, NU AJUNGEA NICAIERI......m-a scarbit oierul cand l-a facut plangacios, inca o data a dat dovada ca este redus mintal, si ca nu tine deloc la oamenii care au muncit pt el...si Banel chiar a arat terenul. SUCCES BANEL NICOLITA !! FZR !!
ce fata are ala de langa banel!
Catelus...stai cuminte ca voi va antrenati in continuare ptr Shampion Lig..ok?
succes in studierea limbii romane, cat mai curand (si nu este sarcasm)
Sincere felicitari banele, ar trebui sa-ti faca astia statuie la clubul ala de rahat din ghena
succes banele! ai scapat din ghearele ciobanului
Saint-Etienne e un club tare iubit in Franta si au un trecut glorios, felicitari!
haha ce gluma de distrus :))0 vorbesc oile behaite :))
nu credeam sa apuc sa vad ziua cand banel pleaca de la steaua, asta e o sarbatoare la fel de mare ca si cea a luarii unui campionat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.