Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FCSB 1-0 » „Insolventul” Șumudică l-a păcălit pe Gigi Becali! Jucătorii neplătiți ai lui CFR Cluj au făcut chetă pentru a-i provoca lui FCSB primul eșec
60
Penalty din a doua încercare » Găman, salvat de VAR la CFR Cluj - FCSB
0
Controversa primei reprize la CFR Cluj - FCSB: „Penalty!” vs „Nici vorbă!”
7
Oltenii, acizi cu ilfovenii: „Le mulțumim că nu au ținut cont de cererea noastră. Vor avea probleme”
5
Știri din fotbal internațional
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
La câteva secunde de un debut de vis! Antrenorul de 38 de ani al lui Newcastle acuză, după frustrarea cu Liverpool: „Dacă dai acel penalty...”
0
Unai Emery îl acuză că a refuzat să joace, după ce Aston Villa a fost umilită în Premier League: „Sunați-i agentul!”
0
Enzo Maresca trage un semnal de alarmă, după victoria pe final a lui Manchester City: „Nu văd schimbări”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Se mai poate trăi cu 1.500 de euro pe lună în Spania? Cât costă viața de zi ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Convocat la Națională la intervenția foarte vocală a lui Gică Hagi și "scăpat" brusc de concurenții pe postul de decar ("Stanciu, Budescu, ambii în Arabia Saudită, Maxim, rezervă la Mainz, dar și Nistor, cu randament bun în 2019, dar de la o echipă de play-out!"), avansat "brusc" de Transfermarkt și însoțit de un ocean de elogii în presa românească (cu ecouri firești în publicațiile de afară) pentru o evoluție cu destule pete la Euro, lui Ianis Hagi įi va fi foarte greu ca să nu dezamăgească pe cei care îl vor achiziționa... O foarte mare presiune pusă pe umerii acestui tânăr...
o stiti pe aia din Carageale, totul "e sublim, dar lipseste cu desavarsire" anyway, astia dau doar stiri sa descida fraierii si sa comenteze, asa ca mine. Nu conteaza ce, doar sa-ti dai cu parerea si GSPsti au audienta.....LOL
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
100% e plecat de la club pana la carciuma, dar vine el inapoi pana diseara. Gica e ingrijorat sa nu shifoneze bemveul ala de l-a luat ca premiu pentru calificarea Germaniei.
Daca nu a semnat inca, nu e 100%. Poate 99%, pentru cine crede vorbele... :D
Deci sa înțelegem ca Ianis e un fel de Dionise, care zace intr-un butoi și se gindeste? Îs-i zice așa in sinea lui: mai Ianise, oare ar fi City de nasul meu sau mai bine Barca? Și tot Ianis isi raspunde: nu-s sigur. Dar hai sa-l întreb pe Victoras Iacob. El ii știe pentru ca are și el oferte cum am și eu. ...Mai fraților, dacă Ianis ar avea aceste oferte și s-ar gindi cum pretindeți voi ar trebui sa fie non stop pe drumuri. Sa vadă, sa cunoască. Sa fie in putința de a lua o decizie. Așa, in butoi ... mai puțin.
Tot la echipa lui tata se va intoarce. S-a mai intamplat,si se va mai intampla.Poate daca-l lasa tacsu in pace iesea ceva,asa ,cu toate pretentiile regelui,va fi un esec total.Nu-i bai,intodeauna se poate intoarce la viitorul,unde va fi unic capitan.A devenit hilara aceasta tevatura in jurul lui Ianis,regele este penibil cu pretentiile sale.
100% mai trebuie sa semneze
Gâgă Popescu a dat în mintea dăncilei ... Pe zi ce trece tot mai grotesc pârnăiașul ăsta ...
Traducerea titlului (pentru cei ce cred toate balivernele machidonesti): Asteptam cu disperare prima oferta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.