Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Se face și transferul #6 la Tottenham » Vine cel de-al doilea jucător de la Liverpool: 70 de milioane de euro!
0
Arsenal pregătește o ofertă pentru noua senzație din Premier League » Manchester United stă la pândă
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Sa miscat bine Stancu azi, sa vazut ca are clasa.....daca e serios poate sa ajunga mare de tot.Stiu ca e o comparatie deplasata dar aduce un pic ca stil cu David Villa.
passaris16, ce dreptate ai cu link-ul ala
://www.youtube.com/watch?v=vFaDLJhb5nk
Stancu a jucat super, va ajunge mare daca il tine aceasta atitudine.
A avut dreptate Mitica atunci cand a zic ca turcii doar la bani sunt peste noi!
In afara de reluarile alea smechere cu incetinitorul si stadioanele, alta diferenta nu vad intre campionatul nostru si al lor.
Este incredibil cat de slabi sunt jucatori Galatei..:O ,arunca mingea la plezneala cum se zice..nu dau pase precise. Jucatori adusi din Liga 1 Culio ,respectiv Stancu s-au miscat foarte bine au facut diferenta. Acum am stat si am analizat si cred ca campionatul romanesc nu este unul slab.
incredibil ce jucatori slabi are in aparare Galata... CATASTROFE! cetin, cana si sabri joaca in alt film. degeaba esti fundas si dai un gol sau ai cate o faza in atac daca nu-ti faci treaba ta de aparator. n-am vazut aparatori atat de slabi in liga I
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.