Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Bravo lui.Ce caute la Nationala cu alde Hagi, Marin,Alibec si toti figurantii astia. ??FELICITARI , CHIRICHES !!
Cu asemenea selectioner nu e de mirare ca jucatorii fug de nationala...
voi astia de la GSP chiar nu aveti prin redactie pe cineva priceput la sport? Sa va spuna cum este cu accidentarile, cat de normale sunt si ce trebuie sa faci ca sa te protejezi?
Aşa a început şi Ştefan Radu, motivând accidentări la club ca să nu mai vină la convocări, pentru ca apoi să joace bine-sănătos. Nici acum nu ştiu dacă a mărturisit conflictele cu selecţionerii sau cu o parte dintre "tricolori" care au fost relatate de presă. Dacă Vlad Chiricheş are aceeaşi problemă ca Radu, mai pune ar "rupe pisica" de acum, fără să mai apeleze la teatrul ăsta ieftin cu accidentările. Tătăruşanu măcar s-a retras după ce a fost atacat de presă şi online în urma prestaţiilor sale. Nu fără motiv: 11 goluri primite doar în mandatul "Rădoi", 26 - în ultimii 2 ani, dintr-un total de 70. Nu toate golurile sunt ale portarului, apărarea contează şi ea, dar cifrele nu l-au ajutat deloc.
Rusinea asta de jucator n-a onorat niciodata vreo convocare cu un meci bun. Chiriches a fost slab si foarte slab in tricoul nationalei. O mizerie
Când venea Chiricheș la națională toți spuneau că este slab. Probabil nu mai are chef de "specialiști" să îl tot critice. Oamenii se mai satura sa fie înjurați la fiecare pas.
Aoleu! S-au prins si ziaristii de realitate! Lucruri pe care aia care se pricep le-au spus dinainte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.