Alte știri din fotbal
„Am rămas șocat de ce mi-au cerut la Paris!” » Adrian Cioroianu, mărturii de colecție despre „Craiova Maxima” și prăbușirea unei ere: „Erau zeii orașului!”
1
Ofertă de 2 milioane de euro pentru Jovo Lukic » De ce a picat transferul
0
Atac fără precedent al lui Adrian Bumbescu! „Străini fără valoare, impresarii își iau banii și nu te ajută cu nimic!”
0
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
13
Știri din fotbal internațional
„Camavinga este un prost! Știți ce ar fi trebuit să-i facă jucătorii?” » L-a făcut praf, după eliminarea lui Real Madrid
0
Louis Munteanu, bătut de o echipă de Liga 3 la primul meci ca titular pentru DC United
0
Ce au notat americanii la 4 luni după transferul lui Louis Munteanu: „Nici goluri, nici pase decisive”
0
Specialistul Bild n-are nicio îndoială: „Golul lui Mbappe n-ar fi trebuit să existe”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Dosarul Liviu Dragnea – Tel Drum s-a reluat, după episodul interceptărilor ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Daca nu te intereseaza,de ce intri sa citesti si comentezi?:))
Foarte bine ca s-a facut agent de publicitate, ca la fotbal oricum nu are viitor.
Reclama, publicitate..."Fiecare *** isi lauda puiul" proverbe despre lauda, Scoala Primara .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai poti numi chestia asta articol ?
Delirează Hagi sr. Unde naiba "cel nai bun jucător ", când în meciurile importante îl țineau rezervă? Un jucător ok, cu anumite calități și destule defecte, inconstant și limitat fizic, în curs de a se impune ca titular și jucător important la un mare club dintr-un campionat slab, cam ăsta e Ianis.
Hoțomane iar nu ți-ai luat ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce e nesemnat "articolul"?
Nu intereseaza pe nimeni ***.. Eanis a fost si este cuolmea imposturii! Complet lipsit de talent!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.