Comentarii (30)

danny_l  •  17 Februarie 2020, 08:51

Bravo copile,tine-o tot așa.

Radulescu Horatiu  •  17 Februarie 2020, 07:15

Să vă uitați atent cum ridică privirea Ianis,este fantastic!Nu mulți jucători știu să facă așa ceva.La ridicat privirea,Ianis este în primii zece fotbaliști din lume,ce spun eu,cred că este în primii 3!Greșesc!Este cel mai bun din lume! Jucător fabulos,Ianis Hagi....

rocky2  •  17 Februarie 2020, 02:16
Postat de Trafalet Simfoniu pe 16 Februarie 2020, 19:41

*** ... A dat amărâtul o pasă , acum , toată săptămâna ne împuie capul nimicurile astea de așa-zis jurnaliști , ce genială e schija ... Cât geniu a putut procrea blatistul ! Mi-e scârbă ...

Tot asa au compromis-o si pe Halep!

vishnu  •  16 Februarie 2020, 23:46
Postat de Cristiann Alex pe 16 Februarie 2020, 23:36

Si ce legatura are clipul video cu meciul Rangers-Livingstone? V-ati luat comision de la taticu'?

M-am uitat putin la meci, ampionatul Scotiei e mai slab si ca al Romaniei. Ianis e vai de capul lui.

Cristiann Alex  •  16 Februarie 2020, 23:36

Si ce legatura are clipul video cu meciul Rangers-Livingstone? V-ati luat comision de la taticu'?

fabius_2014  •  16 Februarie 2020, 22:33

" Hanca, erou în Polonia. Pasă de gol şi gol pentru Cracovia în meciul cu Lech Poznan." De asta nu scrie nimeni din GSP un articol ?

persanu  •  16 Februarie 2020, 22:27
Postat de Christian Ciuca pe 16 Februarie 2020, 21:47

dar dumneavoastra de unde stiti toate astea, sinteti copilu lu Baba Vanga? stranepotu lu Nostradamus? io zic ca va da gol peste 3 zile si-n Europa League, un supergol, va fi rege la Rangersi.

Nu ai ce sa le ceri cumetre. Atâta răutate gratuită rar mai vezi in lumea asta. Sa nu vezi ca Ianis are totuși talent dar ii lipsește ceva... Adică sunt oameni de fotbal care il apreciază iar neica nimeni sunt hateri de profesie. Singura problema in media românească este ca Hagi G la ridicat pe un piedestal mult prea mare, iar neica nimeni au aceleași așteptări... In rest se baga la somn într-o ora, dimineața la muncă iar când vin acasa își încep tura a doua de hatereala...

Christian Ciuca  •  16 Februarie 2020, 21:47
Postat de toss pe 16 Februarie 2020, 21:30

Dar nu asa a inceput si la Genk in toamna, si pana la Craciun mai ca plangea, ca vrea sa plece? Pana la Pastele catolic se convinge si Gerrard ce a luat, si imediat dupa Pastele ortodox, printisorul va plange ca vrea sa plece...iar tata Hagi va *** pe la conferintele de presa.

dar dumneavoastra de unde stiti toate astea, sinteti copilu lu Baba Vanga? stranepotu lu Nostradamus? io zic ca va da gol peste 3 zile si-n Europa League, un supergol, va fi rege la Rangersi.

toss  •  16 Februarie 2020, 21:30

Dar nu asa a inceput si la Genk in toamna, si pana la Craciun mai ca plangea, ca vrea sa plece? Pana la Pastele catolic se convinge si Gerrard ce a luat, si imediat dupa Pastele ortodox, printisorul va plange ca vrea sa plece...iar tata Hagi va *** pe la conferintele de presa.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mereledeaur  •  16 Februarie 2020, 21:09

Bravo Ianis ⚽️

  • 1
  • 2
  • 3