Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Piticu de gradina junior blatist nu rezista 3 etape acolo. In belgia nu mai e taticutu sa vorbeasca cu arbitrii sa-i lase odrasla sa zburde pe teren. Acolo nu mai merge teatru ieftin pe care il practica in liga 1. Dar ce sa-i faci, este FCSB-ist, ca si tac-su, e defect din nastere.
Anvers este deosebit, mult peste cenusia culoare care defineste Belgia, nu Genk. Belgiencele sunt ca frantuzoaicele (majoritatea), la Nice sau Marseille gasesti femei superbe, nu la Paris.
Unde e "Prima imagine cu Ianis în tricoul lui Genk" ? Atat de putin va duce capu? :-))))
Vezi să nu faci poc, că n-apuci să vezi debutul lui Ianis... Văd că-i urăști pe toți. Cum, nici pe coregrafi nu-i iubești?
Poti sa-ti pui toate siglele, te “cunosc dupa papuci, cenusareaso, esti frumoasa dar ma duci, cenusareaso!” Pupic la tine, mongolas suparat, este doar Genk, nu fi trist!
Genk e cel ai frumos oras din Belgia, dar belgiencele sunt femei urite, nustiu daca o sa-i placa de una. Dar bine, ca fotbalist, nici nu trb sa faci vrun efort , vin ele ca albina la miere.
Felicitari, Ianis si Gica!
Daca nici aici nu reuseste trebuie sa admitem ca e submediocru.
Maxim 15', iti crapa inima, asa-i? Bun asa!
O sa joace maxim 20 de minute
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.