Alte știri din fotbal
Cine transmite la TV Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Știri din fotbal internațional
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
E pe un culoar bun pentru Premier League, trebuie numai sa inceapa sa joace fotbal.
stampede my boy àstia nu glumesc chiar vànd sànt mai rài decàt jji becali ,zgàrciti au si fuste dar au avut oferte pentru toti ,Barisici,kent,morelos ,kamara,ianis si cam àstia sànt tinerii dar nu i-au vàndut si au fàcut bine cu fiecare meci care avanseazà in Europa pretul crestesi pe urmà zic ei dacà pe trincao au dat 32 milioane si Ianis a fost peste el a vàzut toatà lumea iar kay havertz 85 milioane nu joacà in fata lui Mount reflectà si tu apoi pe Ianis l-a vrut Gerard iar la al treilea gol cu Anvers era in extaz si il laudà mereu pe printisor.In plus cà nivelul din Scotia nu e ràu dacà Rangers màturà cu olandezi,turci,polonezi,portughezi si belgienii unde Anvers i-a bàtut pe Arsenal.Rangers e urmàrità in fostul imperiu britanic plus America .
Mersi! Îl găsisem între timp. Îmi mențin părerea că e doar „wishfull thinking”, cum ar spune scoțianul.
Le mulțumesc celor de la Digisport, care-și fac treaba în mod profesionist. Totuși, sunt simple speculații deocamdată, așa că hai să nu se inflamăm prea tare. Celtic trebuie să vândă neapărat, dar nu cred că Ianis va fi primul. Cifrele lui nu sunt slabe, ținând cont de cât de multe minute a jucat, dar cluburile mari caută oameni care joacă în mod constant și cât mai mult. Nu cred că ar „sparge banca” nici Real și Lazio pentru un Ianis, oricând de mult ne-am dori asta. Ianis încă suferă la capitolul constanță. https://www.ibroxnoise.co.uk/2021/02/rangers-to-sell-30m-asset-this-summer-sources/
https://www.ibroxnoise.co.uk/2021/02/rangers-to-sell-30m-asset-this-summer-sources/
Vreau să-mi arate și mie cineva un link cu știrea de pe Ibrox Noise, că am intrat pe acest site și nu găsesc absolut nimic. Ori e ascunsă bine de tot știrea, ori cineva inventează știri!
Hagi va rupe normele ! Trage cu ambele picoare...nu e de neglijat !
De Hagi jr, Man, Marin m-am lamurit, nu au vlaga, pot ajunge cel mult la nivelul unui Bogdan Stancu. Cu Mihaila mai am rabdare, inca nu-l declar nul.
,,Dobrine '' fachire bravissimo logica este ,numai cà Hagi senior in 99 avea 34 de ani aici timpul nu e cu tine fà o paralelà cu toti stràinii in afarà de cele douà exceptii haland si mpappe care ruginesc pe bancà sau au cifre excrecabile si sau plàtit tone de bani pe ei,fanii Fiorentinei spuneau dacà Chiesa valoreazà 60 de milioane Mutu era de 2 miliarde,iar campionatul Scotiei nu e de lepàdat pentru cà in Europa Rangers n-a fost bàtutà de nimeni olandezi,turci,portughezi,polonezi,belgieni unde Arsenal a luat bàtaie de la Anvers care a fost umilità de Rangers.Iti amintesti de meciul cu Braga Hagi si Trinca0 unde printisorul a fost cu 2 clase peste portughez cumpàrat de Barca cu 32 milioane are 3,5 milioane lire pe an si a dat si el 2 goluri si nimeni nu zice cà e teapà sau cei 2 de la Real 45 milioane fiecare Vinicius si Rodrigo care au un gol impreunà si sincer cred cà nu ar face fatà in Scotia .Scotienii vor scoate bani frumosi pe Ianis,Morelos,Kamara,Aribo,Kent dacà ei zic asa in iarna il vroia Leipzig pe Ianis iar ungurul care l-au luat are cifre inferioare lui Hagi jr.Azi numai merge pe vorbe acum màsoarà tot pase ,goluri e.t.c.ps il vor vinde usor cu bani multi usor.
Miorita, lasa-l tu pe Gica Hagi, hai mai bine sa ne uitam la halul in care a aratat Denis Man cu Ucraina U21 sau la Nationala mare cu Irlanda de Nord. Pai daca Man face 11 milioane inseamna ca Ianis e ieftin la 29 :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.