Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
10
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Asta cu 200 de meleoane e declaratia lui Becali la care presa din Scotia a pus bootu :))))))
Sper sa-i bateti dar daca-ti inchipui ca puscariasul din Pipera se va tine de cuvant esti cam naiv :))
Cei de la Rangers s-au entuziasmat de o executie a lui Hagi Jr. precum Bacali de "marile vedete de milioane de euro" care acum o fasaie prin camionat de trei etape, cu un "antrenor-anexa la contract".
Mereu suporterii sint subiectici si furiosi. Am vazut meciul pe Look 2 Deci concluzii : 1 Yanis nu a facut un meci mare, dar a dat 2-3 pase, din care colegii puteau marca, mai ales in repriza a doua 2. Joaca pe aripa dreapta si se ved ca acolo e izolatt, fundasul si mijlocasul nu au tehnica petru colaborae 3. A fost 1-0 au avut meciul in mana, nu Yanis e vinovat ca apararea e naiva si ca nu joaca pe stanga
200 de milioane ??? cam zgarciti scotienii astia ! pai numa treningul si adidasii fac 199,99 de milioane !
Vă dăm stingerea duminică și oierul va duce la capăt ceea ce a promis.
Hopa! Au inceput sa se trezeasca din betie scotienii.
Băi cânii roșii,vedeti-va de echipa voastră că anul ăsta mergeți în b sa vă bateți la promovare cu echipa lui Dragnea, lăsați copilul in pace .
Cred că este prea devreme pentru Steven Gerard să se gândească la titlu, Rangers abia ce a venit din liga 2 a Scotiei,are de muncit să facă o echipă competitivă,Ianis este doar o rotiță in angrenajul echipei,nu poți să te aștepți că Ianis să rezolve fiecare meci ,și ceilalți trebuie să joace,cu timpul se vor cunoaște mai bine in joc.vorbim de omogenitate ceea ce Celtic o are.
Câtă durere o fi în sufletul lui badea Jumătate să - și vadă adoratul mediocru făcut franjuri de scoțieni. Nea Jumătate, continuă cu "Cântarea României" la adresa prințului și nu - l scoate din pepeni pe rege că de la el mănâncă și familia matale o bucată de pâine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.