Alte știri din fotbal
Întrebat de un play-off fără FCSB, fostul roș-albastru Olimpiu Moruțan a plecat de la interviu
0
Dani Coman a auzit iureșul făcut de Florin Tănase și l-a pus imediat la punct: „Să-și vadă de fotbalul lui”
0
Pregătesc plecarea jucătorului de la FCSB » Gigi Becali și Adi Ilie s-au înțeles în direct
0
A clacat! Ce a făcut Claudiu Niculescu după seria neagră din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul Realului a găsit vinovatul pentru eșec: „Le-a permis să tragă de timp”
0
„Santiago Bernabeu” reacționează la dezastru! Revoltă împotriva președintelui: „Demisia!”
0
Real Madrid s-a făcut de râs în La Liga » Încă un pas greșit în lupta cu Barcelona
0
În mijlocul războiului, Iran a luat decizia în privința participării la Campionatul Mondial
4
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cât au plătit bogații lumii ca să fugă din Dubai, Abu Dhabi și Doha, după ...
Libertatea
Războiul din Iran lovește în investițiile românilor din Dubai. Economist: ...
Adevărul
Dansul pe sârmă al lui Sorin Cârțu cu Securitatea: „Recrutat colaborator în ...
GSP SPECIAL
Familiile conectate la funcții bine plătite la stat. Cuplurile Bunduc și ...
Libertatea
Eanix zis si HAGI este in apogeul carierei. Este selecționat in naționala României indiferent cine o conduce,tricoul cu nr.10 este pe el,așa că domnilor scoțieni zgârciti nu-i mai tăiați prințișorului din bani.
Toate la copilul asta sunt cu "daca". Acel "daca" nu s-a materiaizaat NICIODATA. Nimeni nu a aut atatea sanse si nimeni nu a irosit atatea sanse. De ce trebuie "gadilat" mereu? Atata e, atata poate, ... gata! Sa-si gaseasca un club care sa-l merite (poate Farul) sa joace acolo sa dovedeasca ceva si... gata! Nu e Hagi, e doar unul cu numele ala, atat!
Nici nu are nevoie sa joace la Rangers,a fost transferat definitiv la F..C..NATIONALa Bucuresti unde este titular,iar in timpul liber joaca pe la nunti in cartier,unde chiar e impunator!
Cu salariul pe care il are nu-si vor permite să-l tina pe bara sau la echipa a doua la nesfârșit. Nu va juca titular asta e atlceva. Daca face impresie la nationala si ca rezerva la Rangers poate il vor vinde la urmatoarea fereastra de tranferuri. Oricum nu mai pupa campionat puternic. Dar cine stie sint jucatori care la maturitate isi relanseaza cariera.
Șansă porcului de C4aciun, cum sa nu?
Eu cred ca e invers...i pacaleste si cu fotbalul care il joaca...si le ia si banii...Rangers plateste bine un jucator care nu joaca...si pe care nu.l vrea nimeni...
Pi ia 30.000 de libre săptamănal !!...adica lua...acum 24....doar...săracul !!.. i-o ajunge !!
Sa-si gaseasca unde? Ce? O echipa turca de mana a doua gen Gaziantep care sa-i dea 500-600 mii? O echipa arabeasca de mana a doua care poate ar urca spre un 800k? Sau Liga 1 cu vreun salariu de vreo 400k? Altcineva nu l-ar vrea! Fotbalul serios nu e pentru pilosi. Asa macar sta la Rangers pe 1 milion, va fi reprimit in lot si i se va face loc si pe banca de rezerve unde sta si asteapta vreo sansa.
umilință totală... si asta pentru BANI.
pacat ...daca avea valoare avea si tupeul sa mearga la la alta echipa si sa demonstreze!!!!asa sta si asteapta terminarea contractului....cu UN meleon si appointment vine gratis la tacsu!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.