Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Drăgușin, umilit » Legenda Fiorentinei o spune clar: „Lipsă de atitudine. Trebuie să înțeleagă la ce club au venit”
0
Mirel Rădoi a pierdut din nou în Turcia: 5 jucători români pe teren
0
Manchester City, aproape să bată palma cu Liverpool! Transfer pe final de mercato
0
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
3
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
limbaj de gábór carutás
de ce nu-l lasa.. asta-i buna... vor lovele si ei, nu e normal ?
Gu/no/iu/l ala cine-i,din ce latrina a scos capul?
What? Vad bine? Chiar ai scris asta? Incredibil ,cat tupeu a la Elena Udrea. Pai cine facea misto de Torje ,ca nu se impune nici la Udinese sau Granada? Cine il injura la prima greseala pe Radu Stefan ca nu vine la nationala impresarilor si spritarilor de la FRF? Rolul asta de curve virgine nu va sta deloc bine,credeti-ma!
Unde sunt fraierii care ziceau ca Pintilii nu are valoare nici de arabi, ca l-au aruncat arabii?! De la bun inceput s-a spus ca Al Hilal are probleme in atac din cauza accidentarilor si din aceasta cauza l-au adus si pe Samaras si-i pastreaza si pe ceilalti straini din lot, care spre deosebire de Pintilii au profil ofensiv. Fiind singurul jucator strain cu profil defensiv au ales sa-l dea cu imprumut. Dovada ca il apreciază si au nevoie de el este ca il vor inapoi dupa doar 3 luni. De ce trebuie sa sara unii si sa injure cu satisfactie orice jucator roman plecat in strainatate (mai ales de la echipele "adverse")?
Buna atitudine au arabii,incet-incet ,dupa ani de zile in care au bagata carute de bani aiurea invata si ei,normal ca pintilii trebuie sa ramana acolo,in fotbalul arab,pentru a fi gata la vara,nu trimis pe alt continent,in cu totul alt fotbal!
HAHAHAHA, tu esti si crotalia, rapidist clonat ! :)))
Noi care iubim culorile sfinte alb si rosu suntem alaturi de cea mai valabila echipa si incurajam pe baietii. Ricardo Machado care se enumara printre recentele achizitii ale achipei noastre dragi va intra in angrenajul pregatit de domnul Teja care are lotul la dispozitie sub bagheta pentru sezonul care bate la usa si va utiliza un trident din care face parte si motoreta pe aripi Lazar, pe care deja o cunoastem si stim. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.