Alte știri din fotbal
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Va avea aceiasi soarta precum aceea de la Al Hilal !! Baiatul asta nu stie sa formeze si sa antreneze echipe modeste !! A demonstrat acest lucru in tara, unde nu a reusit nimic spectaculos cu Bistrita, Craiova sau Chiajna !! Poate antrena doar pe Steaua, dar numai daca are cei mai buni jucatori din tara !! Acum vine greul pentru el in Emirate, intrucat urmeaza sa joace cu echipele care conteaza in acest campionat !!
ce asteptati de la o epava de antrenor caruia ai facea gigi echipa la fcsb iar nevastasa ai ducea cei mai buni jucatori! acum se lamuresc si srabii cu el se va intoarce cu coada intre picioare
Stim ca va rata si de data asta toate obiectivele si ne ajunge daca ne confirmati asta la urma. Nu vrem sa-i urmarim esecurile manelistului gigist la tot pasul
Iarasi un comentariu rauvoitor. "Olaroiu pe locul unu" nu e o stire interesanta. Trebuie sa fie de rau.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.