Alte știri din fotbal
Împrumutat de Rapid, Paraschiv explică de ce nu s-a adaptat în Spania: „Asta m-a surprins”
2
Calcule la titlu: Universitatea Craiova are o mână pe trofeu » Poate sărbători eventul pe teren propriu
6
În memoria fiului său, Alexandru, decedat anul trecut, Ionel Ganea organizează încă un meci caritabil
0
Tensiuni imense în vârful arbitrajului românesc! Istvan „Big Brother” Kovacs și caracatița „Grupului de la Satu Mare”
8
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez îl vrea pe Jose Mourinho înapoi la Real Madrid! Decizie-surpriză pregătită pentru vară
0
Italienii au dat verdictul după performanța lui Chivu la Inter: „A fost ca Patrick Swayze cu lutul în «Fantoma»!”
0
Cât ghinion! Revenit după 424 de zile de absență s-a accidentat grav la celălalt picior
0
David Raya: „Mă pregătesc de 14 ani pentru această provocare”
1
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
19
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
Descoperire uimitoare în medicină: doar trei oameni au această grupă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Avocatul Cuculis, noi dezvăluiri în dosarul crimelor de la Spitalul ...
Libertatea
"Şeful galeriei Stelei, Gheorghe Mustaţă, CONDAMNAT la 7 ani şi jumătate de ÎNCHISOARE" PUBLICAT Vineri, 12 Iulie 2013 23:36..........ce spuneai tu? :)
E pe drumul cel bun daca a rezistat 2 luni la astia. la Cluj s-a dar in stamba dupa 2 saptamani. la urmatoarea echipa ca rezista 4 luni.
Pacat de Tamas si de Mutu ca n-au știut gestiona vedetismul, care este un cuțit cu doua taisuri in care te tai foarte rău si iată dovada.
retrage-te dracului odata din fotbal ma besina expirata ca desi ai fi bun, pari sa ai creierul in coltu capului....retrage-te si nu ne mai face de rusine peste tot pe unde umbli ca o curva de fotbalist ce esti de asta nu merge fotbalul la noi...cum e unu mai bun, da de bani si incepe sa bea ca un taran....la fel ca celelalte curve idioate (Mutu, Pancu) care in loc sa se bucure si sa ne bucure si pe noi cu talentu lor ne fac si mai tare de rahat prin toata Europa
Un nou episod regizat de ImbaTamas.
Mutu,Pancu,Tamas,betivi si loseri!
s-a intalnit cu PANCU..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.