Alte știri din fotbal
„Până acum nu am investit niciun leu” » Primăria Craiova va da bani la campioana României
0
Intră la discuții decisive după ultimul meci al sezonului! „Suntem în negocieri avansate”
0
Universitatea Craiova, aproape să rezolve prima mutare pentru această vară: „Suntem pe drumul cel bun!”
0
S-a luptat cu FCSB și FC Botoșani în acest sezon și dă un verdict năucitor înaintea barajului: „N-au rival!”
0
Știri din fotbal internațional
Tyson Fury și Zlatan Ibrahimovic pun la cale afacerea „Morecambe FC”
0
Selecționata din Capul Verde, decorată după calificarea istorică la Mondial » Joao Paulo, marele absent
0
A marcat 23 de goluri în La Liga și a terminat la două reușite de Mbappe » Totuși, echipa lui a retrogradat dramatic!
0
Conflictul cu SUA a determinat Iran să ia o decizie urgentă înainte de Mondial
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Un proiect de 100.000.000 de euro ar putea să coste România de peste trei ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Lidl vinde cu 100 de lei un aparat adorat de copii și părinți, ideal pentru ...
Libertatea
esti dus
Ia- l ma si du- l acasa.
Numai frustrati in aceasta tara . Avem un antrenor care si'a aratat valoarea , Sa castigi cupa uefa si sa fi la aceeasi echipa de 5 ani plus campionate si cupe nu e un lucru mic . Eu zic ca trebuie sa salutam aceste performante . Nu trebuie sa l judecam ca om si ca om sportiv iar din punct de vedere sportiv este un om de succes . Ciocul mic la Neicanimeni
tati, esti cel mai tare!
Daca mai puneti poza lui Lucicamiaca pe site sparg calculatorul. Cind il vad mi se face lehamite. Desteaptate Romane si lupta din rasputeri pentru punerea in exil afara din Romania a aiuritului astuia de lucicamaica. Vai de capul lui. Debiteaza cele mai mari aberatii de la ceausescu incoace.
Ca antrenor bunicel la un nivel mediu european. Ca om insa , o catastrofa. Va rugam nu ne mai plictisiti cu el si cu ala mic.
Toti cei care sunteti impotriva lui MIRCEA LUCESCU sinteti niste cribdosi,niste oameni care nu puteti suporta adevarul dar IL LUCE,de la Stefan Covaci incoace,este cel mai bun antrenor din romania.Steaua a castigat 'Cupa Campionilor cu ajutorul lui CEAUSESCU iar 'CRAIOVA MAXIMA'a fost mai buna decat Steaua voastra.
invataturile unui bulibase...cum sa furi sa sa strigi hotii.
bla bla
lucescu asta zici ca este ceausescu ... trebuie sa apara in fiecare zi in ziare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.