Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Știri din fotbal internațional
Au publicat cifrele: câți bani câștigă analiștii TV » 21 de experți au împărțit 2,3 milioane de euro
0
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portret făcut de italieni antrenorului: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
... cand ai nevoie de portar si tu iti iei motivator...
Clar nu putea face mai mult,chiar a avut un reflex foarte bun,majoritatea portarilor nici nu mai ajungea sa atingă șutul bosniacul!
Oricum de un lucru sunt sigur ,ca probabil Radu e mult peste tine la toate capitolele . Se vede din modul in care te exprimi
Si ca sa fie foarte clar Radu este unul dintre cei mai talentati portari pe care i am vazut . Are nevoie de continuitate si o echipa de alt nivel fata de cea din Cremonese . Eu cred in acest baiat
Ma pustiule, tu habar n ai cu cine vorbesti . La cata exlerienta am in materie de portari nu esti nici la degetul meu mic. Iti inteleg frustrarile ca ala castiga bani in timp ce tu dai din buze pe aici dar iti spun clar ca tu HABAR NU AI DESPRE CE VORBESTI. Ca sa analizezi un portar trebuie sa nu faci abstractie de context si sa i analizezi parametrii respectiv randamentul individual , nu rezultatul .Tu ai frutrarile tale si iti e antipatic Radu fiindca probabil e mult peste tine .Gandesti in sabloane iar obiectivitatea nu e nici pe departe punctul tau forte. Spre deosebire de tine eu chiar din fotbal vin asa ca nu incerca sa vinzi zarzavat gradinarului . Cat priveste parte cu platitul pentru P R. nu ma impresionezi ca doar paranoia e in floare. Timpul ne va da raspunsuri atat mie cat si tie.Eu am rabdare
Bați tu câmpii, și încă cu grație. Radu al tău e o gloaba. Pe unde a fost, la Genoa, Avellino, Inter, Parma, la care n-a jucat deloc, a plecat în șuturi. Cu Cremona a fost unul dintre cei mai slabi, dacă nu cel mai slab de pe teren. Câți bani iei de la el să-i faci acest PR? La absolut toate golurile a greșit. Chiar și la ultimul - s-a plasat greșit. N-a ieșit să-i închidă unghiul, lăsând aproape toată poarta liberă. Te uiți la fotbal și nu înțelegi nimic. VALEA!
Commentatorul de la Digi batea câmpii aseara. Inter pierdea titlul si fara gresala lui Radu fapt demonstrat aritmetic
Remarc in commenturile tale ca tu ai o problema cu Radu . Am vazut partida de aseara si pot spune ( dupa multi ani de fotbal ) ca aseara Radu a facut o partida curata in care cu exceptia unei degajari pripite nu i se poate imputa absolut nimic . Omul a scos tot ceea ce se putea omeneste scoate , cat priveste respingerea la Corea pot spune fara teama de a gresi ca a fost o interventie foarte grea pentru care merita apreciat . Ca unii care nu prea au calcat pe un teren de fotbal îsi dau cu parerea nu i bai . Dar nu aveti pretentia ca va si pricepeti. Radu este un portar bun care insa a nimerit la Inter intr o conjuntura imposibila pentru el. Cum este sa te antreneze antrenorul de portari PE CARE ÎL PLATESTE HANDANOVICI CU CARE TU CONCUREZI PE POST . ESTE CONFLICT DE INTERESE CLAR. Gresala sa a fost ca s a ambitionat sa demonstreze . Nu poti castiga o cursa in care îti este interzis accesul la start . Pricepi stimabile ?
la Rapid îi e locul lui ! Rapid Giulești
Bai baiatule, Radu al rau e o gloaba, chiar nu vezi ca pe unde a trecut a fost dat afara. Crezi ca toti sunt *** si doar tu te pricepi? Acum ceva timp, si Pantelimon era el ridicat in slavi. Si ala o mare gloaba, care pe unde a fost,cand a aparat a gafat incontinuu. Si tot asa, erau ignoranti care bateau campii si-l considerau un super portar. Poate o super gloaba, asa cum e si acest Radu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.