Alte știri din fotbal
Yanis la Rapid? „A venit oferta, dar suma este prea mică” vs „Nu ne interesează jucătorul”
0
Statisticienii au refăcut calculele la play-off după ultima etapă » „Rundă groaznică”: FCSB pierde teren, există o mare câștigătoare
0
Adrian Mititelu s-a convins: „El e cel mai mare trădător din istoria Craiovei!”
0
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Scandalul „Upamecano” ia proporții! » Un fost internațional o pune la colț pe Bayern: „Sunt doar pasageri! O rușine!”
0
Puțini știu asta! Jefte Betancor, „călăul” lui Real Madrid, a luat o pauză de la fotbal: „Am lucrat ca electrician”
0
Eroul Emil Audero e anti-Lovin: „Mă durea genunchiul, însă problema se afla în interiorul meu! Suspendarea meciului pentru așa ceva nu mi se părea deloc corectă”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Judecătoarea care a spus „M-a sunat Lia” a cerut să iasă la pensie după ...
Libertatea
De unde pana unde... Chiriches e un jucator bun fara indoiala, dar PS e alta mancare de peste, idolii se nasc greu p-acolo. Sa nu uitam de asemenea cazurile lui Torje sau Marica, plecati mari sperante si ajunsi mortaciuni. Modestia e cel mai important lucru in momentul de fata pt Chiri, idolatria nu-i sade bine.
MAi vorbim peste doua luni. O sa fie imprumutat pe la vreo echipa din subsolul clasamentului! MARK MY WORDS!!!
Deocamdata vad ca este analizat mai mult prin prisma jocului sau de la Steaua, mai putin prin ce a realizat cu ocazia debutului la Spurs. A fost un debut ok, putin retinut, ezitant la inceput, mai convingator in a doua parte. Nu a fost destul pentru a putea deja emite pretentii de titular. Va avea insa multe ocazii sa se impuna cu adevarat. Imi place sa cred ca va profita de ele, calitati are, caracter are, va capata si va inspira incredere. Nu imi doresc sa devina un idol pe Hart Lane, ci doar un fotbalist roman care sa ne faca cinste prin jocul sau.
Romanul este deja un idol ...si va fi asezat in tribuna ...sa se inchine spectatorii la el ...
Sa dea Dumnezeu sa reuseasca, normal insa ca vor veni si perioade mai putin bune ... Totul e sa treaca peste ele !!!
..))) astia uita ca el e totusi un fundas, cum sunt multe zecii de mii de fundasi. ei si-ar dori tare mult un messi, sau macar un maradona, se pare..))
Bravo lui. Dar cum suna asta, "urcari incredibile in atac"... :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.