INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  BUNDESLIGA

Marica n-a putut împiedica înfrîngerea lui Stuttgart

Articol de GSP - Publicat vineri, 12 martie 2010 00:00

Atacantul naţionalei, Ciprian Marica, a intrat în minutul 81 al întîlnirii pe care echipa sa, VfB Stuttgart, a avut-o cu Schalke 04. Marica nu a putut împiedica înfrîngerea oaspeţilor, 1-2.

Vîrful de 24 de ani l-a înlocuit pe bielorusul Hleb.

Stuttgart este pe locul 7 în Bundesliga, cu 35 de puncte.

Comentarii (4)
dasnny
dasnny  •  14 Martie 2010, 17:11
Postat de dasnny pe 14 Martie 2010, 17:10

mda..urate a vb dupa meciul ci israel...sper sa invete fotbal odata ca imediat e batran..:)):D

si io sa scriu mai bine:D

dasnny
dasnny  •  14 Martie 2010, 17:10

•  14 Martie 2010, 17:04

Va ramane o vesnica sperantza. La Stuttgart l-au depasit pe rand Gomez( acum la Bayern),Cacao ( intre timp si el internatzional german) si mai nou Pogrebniak. Fiecare antrenor nou i-a acordat sansa dar... Gross l-a introdus doar pentru ca fortza egalarea si nu mai avea nici un atacant disponibil.