Alte știri din fotbal
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
0
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
Știri din fotbal internațional
Atât de aproape! Selecționata U21 din Andorra a pus la respect vedetele din Premier League
0
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
0
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
La returul de pe Olimpic (1-0 pt Astra), West Ham a inceput cu 7 titulari obisnuiti, dupa ce la Giyrgiu (2-2) incepuse cu 5. Cu un sezon inainte (2-2,2-1) au jucat intr-adevar cu o echipa improvizata avand doar 1 titular.
Adevărul e ca am văzut faza, e un gest inutil al fundașului de la Trabzonspor, dar e penalty clar și cartonaș rosu. Cică au și VAR, se vedea de la o posta.
West Ham a jucat cu echipa de stewarzi, care de obicei păzesc terenul de joc. Ocupația lor principala este de bătăuși, chiar dacă fac și cursuri despre cum sa mențină ordinea. Cât despre Ninel, de când e blond, parca e și mai înclinat sa dea din buric!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
3 goluri perfect valabile și un roșu neacordat la Alibec.
Sumudica a eliminat-o DE 2 ORI pe West Ham din Europa. Crezi ca a fost ajutat de arbitri?
Sumudica vede acum cum se simt echipele noastre cand joaca contra arbitrilor FCSB!
Trei goluri valabile anulate?!? Pe ce planeta?!?
SUMU ***, când te ajutau arbitrii in România nu erai la fel de recalcitrant. De ce nu ieseai atunci sa spui Domnilor nu vreau nimic in plus :))) cei mi ipocriți oameni ii fotbal se găsesc... Si mai ales pe bancă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Karma. Când a câștigat campionatul cu ajutorul arbitrilor și federație a fost bine? S-a enervat la fel când Stelei i-au fost anulate 3 goluri valabile în meciul cu Astra? A protestat când a primit suspendare, dar comisiile au decis ca suspendarea să înceapă după încheierea campionatului, pentru a nu fi influențată competiția?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.