Alte știri din fotbal
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
0
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Știri din fotbal internațional
Veste excelentă pentru Germania » Titularul s-a antrenat înaintea meciului din șaisprezecimi
0
Cine e românul care are cele mai multe goluri la Mondial
0
Erling Haaland, „exasperat” de Lionel Messi la Campionatul Mondial
0
Thomas Tuchel dă din casă și confirmă cel mai scump transfer din istoria Premier League: „Sunt șanse mari să se facă înaintea optimilor”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
El e fericit, nu va faceti griji. La 1,5 mil salariu...... ce sa-i faci, mentalitate romaneasca. Nu pt toti romanii, pt unii
Si atat
maxim? Mai sta 2 ani pe banca sau in afara lotului si se retrage apoi in plina glorie HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA
unul care castiga pe an cat nu castigi tu toata viata .
Pai si cand au devenit rasisti cei de la Mainz? Ca doar cand l-au luat sigur nu erau, stiau de atunci ca e roman. Cred ca nu vrei sa spui ca au dat 3 milioane pe el doar ca sa-l poata discrimina ulterior... Referitor la chestia cu munca... nu cred, stiu cum stau lucrurile. Nu din fotbal, dar e cam la fel peste tot. E suficient sa vezi si in fotbal aparitiile publice, postarile pe facebook/instagram ale jucatorilor. Nu inseamna ca toti sunt la fel, evident. Poate chiar ca majoritatea sa fie dedicata efortului, dar ce vreau eu sa spun este ca exista un trend al castigului usor cu munca putina sau deloc caruia unii (poate nu cei mai multi) ii cad victime. Si cred ca Maxim e dintre ei... De pilda, pe vremea mea ( :-))),e-he-hei, taica, pe vremea mea!!!), era bine sa te lauzi cu efortul pe care il faci pentru bunastarea ta. Nu inseamna ca era intotdeauna real. Multi trageau mata de coada si atunci. Dar asa era "moda", sa muncesti din greu pentru rezultate. Acum moda e alta, din contra, sa fii "smecher". Sa castigi bani usor, lasandu-i pe "fraieri" sa munceasca. Nu inseamna ca e adevarat, dar exista aceasta etica. Te uiti pe facebook si vezi pe cate un amarat proclamand sus si tare ca n-a muncit si nu munceste, isi traieste viata la maxim (sic!) si te intrebi ce are in cap. Ei, unei astfel de etici unii nu-i rezista mai ales, daca, asa cum e cazul cu Maxim, le merge. Sigur ca de muncit se munceste ca si alta data dar atitudinea fata de munca s-a schimb
Sbon, daca tu zici ca Maxim "in ultimele doua meciuri oficiale ale Romaniei a fost cel mai bun" ai mari probleme, cel putin oculare, mai baiatule...a dat si el un gol la nimereala ca s-a lovit mingea de el...in rest...
cati fecsebisti plecati pe bani buni in strainatate ,sunt mult mai Minimi,decat Maxim si nu beneficiaza de o astfel de mediatizare ?????
Cine e maxim ?
da ma iti dai seama cum sa dai 3 mil pe un asemenea jucator, si culmea ca in ultimele doua meciuri oficiale ale Romaniei a fost cel mai bun un asemenea jucator, peste jucatorii petarda de 10 milioane, titulari de drept care frecau banca in Belgia
Îl vrei la FCSB (sau EfȚeZeeBee, ca să vorbim ca la Mainz)?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.