Alte știri din fotbal
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Sorin Cârțu e ca Franz Beckenbauer: „Și dacă voiam să regizăm...” » Mesaj pentru Aurel Țicleanu
0
„Să nu uităm un lucru” » Ovidiu Ioanițoaia, prima reacție despre titlul Craiovei: „Riscăm să fim penibili”
0
Ilie Drăgan l-a recuzat pe arbitrul propus de TAS să judece procesul cu Răzvan Burleanu
1
Știri din fotbal internațional
PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului: „Fără precedent!”
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
1
A plecat de la Real Madrid din cauza conflictului cu Mourinho, iar acum e convins: „Va veni cu cea mai seducătoare față a sa”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
ma gandeam si eu ca nu are cum sa fie lucescu de vina, ca el e in jeep si ala era un prapadit de vatman cu o vechitura de tramvai
WWW.CUPACUPELOR.RO - Vrei sa joci Fifa cu cei mai buni jucatori din Romania? te-ai saturat sa joci cu aceiasi jucatori zi de zi? sa joci intr-o cupa la 2 saptamani? noi te ajutam sa-ti gasesti nasul la jocuri, WWW.CUPACUPELOR.RO iti ofera o gama de 50 de jocuri online, de la fifa 07,Counter-Strike pana la yahoo pool, Conquiztador! Acum poti sa-ti arati adevarata valoare, sa dovedesti ca meriti sa fii in top, iti oferim sute de adversari buni, fa-ti cont si arata-ti valoarea !Cei mai buni dintre cei mai buni !
am crezut ca il baga pe vatman
alta inventie gsp
Nu stiu de unde a-ti scos aceasta stire? Duminica in fata spitalului Universitar, domnul Ahmetov a spus clar ca de pregatirea echipei se ocupa antrenorul secund Spiridon si preparatorul fizic (pe care nu am inteles cum il cheama). Veniti cu stiri care nu sunt adevarate si este pacat.
JJ Beeecali
AAAsi eu care credeam ca ia luat locul VATMANUL !!! :(((
daca poate ...de ce nu ...sa vedem ce poate si el ca manager...:) oricum nu va fi singur...planul al face Lucescu si al pune in practica unul din tehnicienii lui Shatior ...sub comanda lui Ahmetov ...nu e chiar asa greu...nu?
Ahmetov a luat o decizie corecta si a dat de inteles tuturor, ca nu are nevoie de nici un inlocuitor (probabil dupa accidentul produs, multi visau si se vedeau in locul lui Mircea Lucescu), Bravo lui! Asta da Patron!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.