Alte știri din fotbal
În plină disperare, Gigi Becali este gata să facă ce nu a mai făcut de 4 ani: „Mă duc eu la ei”
0
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Știri din fotbal internațional
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
ti-ai amintit si de Dobrin? De Temporizare, Politica, Aranjamente si atacuri la adresa altor Echipe? Nu vad de ce ai fost premiat. Dute la Dinamo, acolo unde i-ti e locul, fa ceva bun, schimba-i imaginea, si atunci te premiez si eu! Sper sa nu ii dai Sfaturi lui Razvan. El mai poate sa faca inca ceva.
tot respectul nea mircea si bafta la liga campionilor !!!!
multumim nea mircea ptr tot ce ai facut ptr romania ... te urmarim si pe mai departe cu mare drag ... succese si toate cele bune
un om cu un bun simt si o modestie rar intalnite in romania noastra manelizata si becalizata.. felicitari, d-le Lucescu!
tot respectul, dar se cam exagereaza. e totusi doar cupa uefa si in final, e vorba de un club ucrainean.
RESPECT D-le Lucescu. Nu inteleg insa ce treaba au politicienii, pt ca distinctia suprema este insasi cupa UEFA, nu si stelele de tinichea de la cotroceni. Nu va mai stricati imaginea cu astia ca nu merita. In rest va doresc multa sanatate Dvs si intregii familii, si succes lui Razvan. Are munca grea acolo , cu mostenirea lui sandu. Nu vine vNIMIC din urma , trebuie sa faca multe improvizatii. Sper ca va reusi.
tot respectul !
Multa bafta si pe mai departe. Bravo tie domnule Lucescu... Si sa speram ca si juniorul iti calca pe urme si ne fericeste zilele la echipa nationala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.