Alte știri din fotbal
UTA - Farul, în etapa 6 din play-out » Echipele de start
0
Cedează FRF presiunii cluburilor?! Probleme mari înaintea finalei Cupei României dintre U Cluj și Craiova
0
Îl „scutură” pe fotbalistul de la FCSB: „Nu dă nimeni banii ăștia pe el!”
0
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Schimbările pregătite de Cristi Chivu pentru sezonul viitor » Inter ar putea rămâne fără un om de bază
0
Real Madrid a anunțat decizia în cazul lui Nico Paz + Ar putea trimite doi jucători în Serie A!
0
Louis Munteanu, în al nouălea cer! Ce a declarat imediat după primul gol în America
0
Gestul lui Olise care i-a lăsat pe toți mască! » L-ar putea costa scump
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Cine e românca prezentă în sală în momentul atacului armat asupra ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Focuri de armă la Casa Albă. Donald Trump s-a împiedicat de Melania, când ...
Libertatea
In lumea asta prost făcută, că. ca. ții scriu, in loc să pută! Ia uite cine nu poate să doarmă-n *** de Mircea Lucescu!?? Poate dacă nu mai freci menta atâta pe-aici, ți-am accepta gândirea *** de gigist pro. st!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce are munca si sportu cu ce face nea mircia ??? nea mircia e ca ulise...vrea sa se intoarca acasa,dar nu il lasa divele,pana nu il storc de ultima picatura de talent ! sa-i spuna si batranului lup de mare ca in tara s-a dat amnistia si cei ce au lucrat la divizia sansung se pot intoarce fara frica de a fi trasi la raspundere...ei si zotta !
domnilor redactori de la gazeta,va rog sa pastrati poza asta incarcata de optimism si sa o repostati si peste 2 luni cand nea micia va fi demis definitiv si irevocabil ! bine ,pana la bucuresti,poate face o mica escala la levadikoss sau la cernomoret sa-i fericeasca si pe aia !
Vezi ca deocamdata pe tine te-a "anvins" limba romana! :)))))))))))
munca si sportul te tine in viata mult mai mult decat statul in fund si vegetatul in fata monitorului.
..."ANCEPE"?!?!?!Vai de capul tau de ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ar fi misto cu stadionul dar astia de vin deja invinsi ...vin din Play-out sau din Play-off?...trebuie clarificata situatia... ca eu ma identific cu echipa mea si de 3 ani acum 4 mereu is semicampion.
Asta o sa moara pe banca antrenorului,asa cum Moliere a murit pe scena!Nu se mai potoleste Matusalem al fotbalului,omul care a inventat fotbalul si l-a inventat pe insusi Lucescu!
daca vine la Dinamo ancepe suprematia noastra vom avea si stadion si cine vine in Groapa vine deja anvins
la urcare a fost mai usor....acum la coborare sa te tii ! altu care vrea sa moara pe scena ca beligan ! daca as fi lucescu as veni la mimao si as lua campionatul,iar cand promoveaza rapidul as mai castiga inca o data titlu,dar e greu...sa vinzi marfa expirata aceluiasi cumparator...la *** merge !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.