Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat transferul lui Christopher Braun: „Acest capitol se apropie de sfârșit, dar nu voi pleca”
0
Csikszereda - FC Botoșani, primul meci al zilei în Superliga » Echipele de start
0
Atac total la adresa lui Vassaras: „Mi-a schimbat delegările la opt meciuri dintr-o etapă. Nu sunt o marionetă!” + Dezvăluiri despre Deaconu: „A promovat numai peste gard”
1
Filipe Coelho și Carlos Mora au prefațat duelul cu Petrolul: „Obiectivul este titlul!”
1
Știri din fotbal internațional
Dino Toppmoller, pe făraș la Eintracht » Clubul vrea să-l abordeze pe Xabi Alonso
0
O nouă demitere în Premier League?! Președintele clubului s-a înfuriat la maxim după ultimele declarații ale antrenorului
0
Unde ar urma să ajungă fostul jucător dorit de Becali la FCSB » La un pas de Liga a 2-a
0
Suporterii cer demiterea lui Thomas Frank » Daily Mail: „Conducerea i-a dat ultimatum”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Cum a reușit o brigadă fondată de un miliardar ucrainean să dea o lovitură ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Zăpada a ajuns până la etajul 4 în Kamceatka: doi oameni au murit și ...
Libertatea
Pentru ca are dreptate?
Bine ma, Mbeumo. Eu il stiu pe Mbeumo de multi ani. Jucator de picior stang, adus din Franta pe sume mici, a jucat fantastic si in Championship. Ai dat un exemplu de jucator foarte bun. Nu cred ca gasesti totusi 10 care sa fie INTRE Mbeumo ai Morutan. Poate Madueke de la PSV, Skov Olsen, Harry Wilson, Suleymanov, Cengiz Under, Anders Dreyer, Bongonda. Cam astia ar fi daca luam jucatorii de picior stang din pozitia aia la varsta de care vorbim.
Rateaza pt a 5-a oara la rand calificarea in grupele europene, isi face praf de tot coeficientul si se desfiinteaza. Disparitia porcariei fara identitate si fara stadion, numita la misto Fotbal Club FCSB, e o certitudie; e doar o chestiune de timp pana cand gigistii fecesebisti vor ramane ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
brentford vs west ham si apoi city vs liverpool. Cred ca le voi viziona acasa,altfel las un sfert de leafa in carciuma daca brentford si liverpool castiga :)))))
Daca vrei sa comparam un jucator de aceeasi varsta iti dau un exemplu: Bryan Mbeumo. 22 de ani,joaca pe acelasi post cu Morutan si e cotat la 15 milioane. Diferenta de valoare este de la cer la pamant. Si apropo de echipele saudite care cumpare jucatori mediocri si submediocri din Europa,ofera mai multi bani pentru ca au campionate de mana a 7a si jucatori de varsta lui Morutan din vest prefera sa creasca in cariera si sa joace pe bani mai putini la un nivel ridicat. Cu alte cuvinte ar alege Olanda sau Belgia,unde pot creste si pot fi vazuti,in detrimentul petrodolarilor.
::::))) daca "***" e cuvant indecent, de ce nu-i cenzurati prostiile postacului mai sus numit ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** prostovan, refrenul asta il tot pui de 5 ani. Esti redus ca orice ddbist respectabil.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine, nici nu e acelasi post, dar cum sa aberezi ca Yennaris e mai bun ca Morutan?? Cati ani are Morutan?? E un fenomen pt varsta lui. In Romania a dat cele mai multe pase de gol la varsta aia de la Gica Haginho incoace. Mie imi place Wissa de la voi, adus din Franta, e bunicel
Degeba vă chinuiţi domnilor analisti-comentatori că fcsb tot dispare in toamnă ! Chiar si nea Ovidiu s-a plictisit de voi..... Cît despre Cicăldău, Galata vrea să scoată un profit ptr că a fost remarcat in dubla cu Barca ! Lui Moruţan i s-a terminat împrumutul si vine acasă la nea Gigi...
Te explici betiwului din marginea Sibiului? Gigistului LasLas?! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.