Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
2
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
15
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
Cum vede soția lui Lautaro Martinez relația lui Chivu cu căpitanul: „De aceea el îmi spune Cristian în privat!”
0
Inter - Como, în etapa 14 din Serie A » Deschidere de scor pe Meazza!
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele de start
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
din pacate acest om nu a invatat nimic,prin ce a trecut (chelsea) i sa dat a doua sansa in viata sa poate arata ca are un talent,din pacate nici de sansa asta nu a profitat in doi trei ani cand nu mai poate face performanta atunci poate isi va da seama ce a ratat in viata.Eu acum deja vad in urmatori ani ca gazeta sportului o sa scoata ceva materiale (dvd) despre el ca va ajunge sa fie un al strazi al alcoolului drogurilor,defapt un ratat cu bine andreas franz
un cocalar,cam atat se poate spune despre dopatul asta....o sa-i dea un spitz in fund ci proasta aia de consuelo
io nu iau nici medicamente fara sa ma interesez la doctor, dapoi el ca e sportiv, fotbalist, sau cum vreti sai ziceti... din cate tin eu minte a tras si "fainutza" pe nas cand era la chelsea asa ca, e recidivist,adika a mai facut odata asa cv, inseamna ca isi m,erita soarta .punct
Mutu e roman, ce conteaza pt. el regulamente, legi etc! Astea-s pt. cei de rind, nu pt. Adi Mutu! Uite ca a luat-o in mina, ca indiferent ca traieste in vest de atitia ani, tot n-a invatat nimic, numai figuri si fitze! Unde nu-i cap vai de picioare! Pacat, dar e si genul de om care face ce face si da de belea! A fost invatat sa vina Nicu Gheara sau Jovani cind e pe nasoale si sa-l scoata din rahat! Nu mai merge asa!
Cam putin i-a dat! Si sa mai lase prosteala asta ca mama si numai stiu eu ce...stia exact ce face!
EU UNUL SUNT ALATURI DE EL.SI CAND L-A PRINS MURINHO DE ...AM FOST,SI IN TOAMNA O SA ATEPTAM CU DRAG SA-L VEDEM IAR.E AL NOSTRU SI AR TREBUI SA FIM MANDRU DE EL.AVEM PE CINE HULI IN TARA ASTA ,EX.ILIESCU:))
La nivelul asta, cand ai lumea la picioare si meritul iti apartine, sa nu ai nimic in cap ... N-avea voie sa faca greseli de amator de doi bani.
Cand incepi cu cocaina...inchei cu ce... aluat el.Cine seamana vant, culege furtuna.
Trist
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.