Alte știri din fotbal
„Boss”-ul de la Arad le-a pus gând rău „câinilor”: „Am ratat intrarea în play-off cu Dinamo, acum e momentul să ne luăm revanșa”
0
Game over pentru Dinamo?! George Pușcaș solicită un salariu SF pentru Superliga
0
A fost făcută prima plată pentru noul stadion Dinamo!
0
Ioan Varga a luat imediat atitudine după ce a auzit declarațiile lui Daniel Pancu: „Vin acasă și facem curățenie!”
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul făcut de Mohamed Salah înaintea plecării la Cupa Africii » Noi dezvăluiri din vestiarul lui Liverpool
0
Arne Slot admite: „Acest jucător își construiește corpul pentru Premier League”
0
Cum poate influența decisiv Lionel Messi alegerile de la Barcelona
0
Real Madrid - Sevilla, în etapa #17 din La Liga » Echipe probabile + cote
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
0
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
0
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
O soție înșelată din Timișoara și-a rugat o prietenă să filmeze întâlnirea ...
Libertatea
Ati prins un moment sa scorniti bazaconii. Sunteti penibili, nico tot tinpul a spus ca se intoarce la Rapid. Ma bufneste rasul, cu vrajeala asta a voastra, doar pt. ca majoritatea rapidistilor il vor pe Nico acasa si voi ce v-ati gandit ! sa creati zizanie, si acel salariu fabulos pt. liga I, cine credeti ca o sa plateasca asemenea salariu in ro. uistilor, na ca ma-ti facut sa spun asta. Diversiuni, cat si faza cu scandari rasiste aseare. am fost acolo nu e adevarat.
Niciun gol si 500.000 salariu=)) asta e babuin.
Daniel Niculae a avut posibilitatea sa joace la Dinamo (club care l-a format) dar a preferat sa plece,impreuna cu antrenorul Ionut Chirila,pe usa din dos la Rapid.La ce caracter are,singurul patron din tara care i se potriveste este George Copos.Sa vada si el cum este sa-ti iei banii din contract cu taraita,de prime ce sa mai vorbim:se scufunda pamantul.Copos asteapta cu infrigurare anul 2012.
Nu cred ca a fost propus de fratii Becalii, Daniel Niculae a mai declarat odata tot asa cand cica ar fi vrut Dinamo sa il ia ca nu se va intoarce in tara decat la Rapid. Si in plus ce dracu ne mai trebuie atacanti ca avem destui si sunt cei mai buni din liga 1. Conducerea lui Dinamo sper ca nu ii chiar asa de t a m p i t a isi dau seama de ce jucatori avem nevoie si pe ce posturi , acolo in aparare unde sunt probleme ,nu atacul este problema noastra.
PAI ZICE CA LA PROPUS CA ATACANT DAR EL NU A DAT UN GOL IN 18 MECIURI EU PROPUN SAL IA CA FUNDAS CA CINE STIE POATE IASA CEVA DIN EL DAR SA SE DUCA LA RAPID
tare prosti mai sunteti ca puneti botul la gogosile aruncate de carpeta sporturilor.....nico e numai si numai rapidist,are sangele alb-visiniu...astia de la gsp va da fitile...si oricum asa cum e el e al nostru,voua si la familiile vostre avem numai mhuieeeee,altceva nu va dam.
fecaly, oricare ar fi el, mai bine ar directionao pe maiculita lui spre un retevei de P"U"L"A; de fapt cred ca i-ar prinde bine muierii. PS. NU POT INTELEGE CUM NISTE INCULTI CA ASTIA ISI POT PERMITE SA FACA TOT CEEA CE FAC! ROMANI VA MERITATI SOARTA!
huh, ce bine ca nu vine ratatul asta la dinamo!!! asta era bun cand blatuia copos niste prajituri, in rest era varza cu carnita. l-am vazut pe d niculae la nationala. isi aduce cineva aminte de vreun meci decent facut de el? slava Domnului ca nu ajunge la dinamo. sau daca il luam pe nicolae, poate il luam si pe mazilu, alt meserias care a bagat un gol (una bucata gol) in ultimul an. regards, ws
si bai becali ..nu mai conteaza ca nu am reusit sa`l luam pe zicu de tot..ce conteaza e ca i`am dat bucuria sa joace..Giulestiul l`a facut fotbalist pt a 2-a oara..si iata la dinamo..l`a uitat din nou !!
poi bai looserilor..cand vreodata vine niko la dinamo..asha s`au intrebat alde muc mic si shakira? ..n`aveti minte ma ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.