Alte știri din fotbal
Internaționalul din lotul lui Mircea Lucescu a fost schimbat în minutul 27 » Mihai Stoica: „Greșeală gravă de poziționare”
0
Pe cine poate chema Mircea Lucescu în locul lui Ionuț Radu? Surpriza, rezervă în Superliga
0
Final în Hermannstadt - Botoșani: Dorinel l-a umilit pe Croitoru! Clasament în play-out
3
Alertă: Ionuț Radu, OUT de la lot?! A venit primul diagnostic, după meciul de coșmar de azi
10
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Inter » Start de partidă: de unde privește Cristi Chivu meciul
0
Real Madrid - Atletico, derby în La Liga » Echipele de start
0
Pep Guardiola, reacție nemaivăzută în finala Cupei Ligii Angliei! Scene rare pe Wembley
0
Oh, Really! City a răpus-o pe Arsenal în 5 minute pe Wembley și și-a adjudecat primul trofeu al sezonului: O'Reilly, eroul lui Pep
6
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
Pai nu e semnat. E semnat doar de membrii afc ului, de csa ,si aprobat in instanta de un judecator. Aici nu trebuie sa respectam deciziile judecatoresti. O dam pe bulgari:))
Cum echip aia aparuta in 2017 csa regal nu are palmares? Nu pot sa cred ...pai si anti stelistii ce or sa faca dupa ce fasaie *** cu procesul de constatare? Se intorc acasa? Cu usere noi?:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai postaci lui pestw prajit ,Dinamo il vinde pe Anton cel mai bun jucator al lor la o echipa din liga a 3 -ia turceasca iar FCSB-ul vinde la Parma in liga 1-a din Italia -asta e diferenta .-CAPISCI?
Pentru el, statutul AFC Steaua care prevedea la art.1 "preluarea traditie glorioase", nu e un document oficial!!:)))
vai ce induiosator atasament .. pentru cazarma!!mai mai sa te cred , daca n-as sti ca motivul migrarii sudistilor la cazarma l-a constituit .. OPRIREA PLATILOR LUI JIJI CATRE GALERIE !!!in rest , toti haterii ca voi , nu intelegeti ca nu aveti nimic!!CASA STEAUA E NIMIC!!n-aveti ISTORIE (ca sunteti infiintati in 2017} , n-aveti performante (ca stati de ani de zile in ligile inferioare ) ... n-aveti palmares ..ca ala e la ADEVARATA STEAUA si anume FCSB !!!asa ca faceti voi scenarii apocaliptice in continuare ..pentu altii ..in timp ce voi va chinuiti in ligile inferioare !!
niet. inseamna ca afc-ul nu avea dreptul sa transfere palmaresul unui club polisportiv PALMARESUL si au gasit forma asta de exprimare.
Eu nu inteleg de ce nu plangeti in fata sediului uefa. Asa ...hatereala pe gsp nu rezolvati nimic.
Ce o insemna? Dar faptul ca echipa a ramas in liga 1 din 1947 pana azi sub mai multe denumiri si organizari juridice ce o insemna?E greu rau. Trebuie traducere in bulgareste:))
HAHAHA!!!hotul striga hotii !!asa va-nvata talpan la debarasare ??!!hahaha !!!
Cat crezi ca o sa puteti fura? Sa va bata Cel de sus hoti nenorociti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.