Alte știri din fotbal
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
41
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Ce am găsit pe Tüpraş Stadium din Istanbul: dotări SF la VIP
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
TZEPARII ....!!!
Nici nu mai exista echipa din Islanda, cred ca nici nu erau echipa de fotbal. Niste pescari au venit, au batut Dinamo si si-au continuat pescuitul
Ești simpatic rău, clona nu va fi niciodată Steaua pt suporterii steliști iar cea mai umilitoare înfrângere europeana rămâne Knaspyrknufelar! Talpanistule!
Shation Karaganda 7 milioane euro lot. Mimao Coafor 3,49 milioane de euro dupa plecarile lui Anton si Sorescu. Ai grija doamne de insolventi care se uita la milioane de euro si nu le ies preturile.
Insolventa clubului FCSB este anuntata de hateri inca din 2003. Cat despre Karaganda aia au un lot de 7 milioane de euro de doua ori mai mare ca al lui Dinamo ( dupa plecarea lui Anton gratis si Sorescu pe vreo cateva sute de mii ). Prin urmare lotul lui Dinamo este de 3,49 milioane de euro, jumatate din Karaganda care face 7 miloane euro. Ai grija doamne de DDB-isti, de sold-outurile lor si de cei 2400 de oameni care vin la meciuri. Scapa-l pe Sorescu doamne din celula mimamovista unde este tinut captiv
amras?pai inca mai radem de voi non stop,nu ne-am oprit,sunteti bataia de joc a romaniei. esti de o prostie rara,iti si explic de ce. in primul rand am jucat in intertoto,unde nu conteaza,in e.l. si ucl conteaza daca te elimina cineva. in al doilea rand,sahtior aia au jucat in ultimi 10 ani in grupele e.l.,de mai multe ori decat 90% din echipele romanesti la un loc. adica esti chiar penibil sa compari pescarii aia care v-au eliminat in competitie importanta(nu intertoto) cu o echipa ce a jucat in grupele e.l. de mai multe ori decat vitanul barzesti in ultimi 15 ani. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ognene,cum iti stergem commenturile asa o sa stergem din mentalul colectiv si echipa ta ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ati ras de Dinamo cu 17 nentori si de cfr cu dudelange si v-at pricopsit cu baietii aproape retrogradati din vestita liga azera,baieti care sacrifica o oaia inainte de meciurile de pe teren propriu. Ati anuntat hegemonia dupa ultimul titlu cu galca si de atunci pauza si in campionat si in cupele europene. Eu cred ca va paste si o insolventa in viitorul apropiat. Ma intreb ce se va intampla aunci,o sa o dati cotita la csa?
Nu stiu cum va fi la Galata dar a rezolvat o mare problema, a scapat de la Becali. E liber.
Ce importanta are in cati ani? Banii nu ajung la club ( la niciun club din Romania ) ci la patroni. Iar cu sumele la turci chiar nu conteaza. Ca sunt 5 ( cu 10 procente din viitor tranfer ) sau 5,7 s-ar putea sa nu fie mare diferenta. Turcii le-au inchis gura suporterilor care s-au plans de suma mare, FANATIK este o publicatie ( nu oficial clubul turc ). Daca cifrele lor sunt ca ale ziarelor din Romania nu te poti baza pe ele
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.