Alte știri din fotbal
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Suporter de la Budapesta pentru naționala României: „Turcia - România 1-2. Vă spun și marcatorii”
0
Cele 3 mesaje tapetate în vestiarul României de la Tüpraş Stadium
1
Cârțu nu se aștepta ca Lucescu să-l lase în tribună cu Turcia: „Să știi că m-a surprins”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
vezi-ți bă, de insolvență
Și Iftime cât mai primește din afacerea asta??
sa nu ii crezi pe turci, sa il crezi pe mitomanul infractor. minte de gigist... nimic suprinzator
esti agramat, evita sa te exprimi in scris
Nu cred ca rezista vreunul mai mult de un an... transferuri facute pe pile... mai ales Morutan care e complet iesit din forma de vreun an. S-au si dus intr-un campionat foarte greu pt mingicari, chiar nu stiu ce au avut in cap... Bani bineinteles, ca doar nu se gandeau la cariera.
presupunand prin absurd ca ar fii adevarat articolulul,ca sunt 5 milioane sau 5,7 milioane ti se pare o diferenta uriasa? adica really? pentru voi falimentarii din vitan barzesti poate ,dar in lumea mare a fotbalului este o suma neglijabila.
ai grija doamne de 21lva si de mintea lui de hater care considera ca turcii care nu dau bon pentru nimic si scriu cu pixul in 2021 pot fi credibili
Zi ba adevarul: turcii il demascheaza pe fariseu. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
atâta mai poți, când nu mai ai argumente, băi copy paste? la impresarii care-ți dau template-urile ai întrebat? :))))))
Rămâne cum am stabilit, măi mincinosule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.