Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
stefan radu joaca meci de meci,plus ca a fost si capitanul echipei de cateva ori.prosti rau italienii astia sa joaca cu el meci meci,nu?
Cine s-a retras????
nu ma preocupa tare treaba asta.te deranjeaza ca nu am poza steluta?un gigica,un mm ceva?
Mai intai Radoi, Chivu, Sapunaru si acum S.Radu. Toti s-au retras din cauza clanului albanez si a barbugiului care au distrus natioanala. Ei stiu foarte bine ca la nationala nu se mai vrea performanta si de asta aleaga sa se retraga. Nationala a devenit un simplu instrument de publicitate pt. toti jucatorii mediocri impresariati de clanul becali. RUSINE!!
Mi se pare normal ca si jucatorii romani care evolueaza in Romania sa aibe ACELASI DREPT, fara a fi pasibil de suspendare, si sanctionat in consecinta daca are sau nu chef selectionerul, sau cineva din FRF! Aceiasi specie, aceasi nationaliatate, acesi meserie -> aceleasi drepturi! ...:))
Asta e ...nu e nici primul nici ultimul , exemple de genul se intalnesc si la alti fotbalisti buni din alte nationale Mergem inainte cu ce avem :)
atata timp cat e PITZIponcul antrenor NU exista echipa nationala este doar steOAIA 2 .
Marele Radu Stefan, se retrage de acolo de unde nu a jucat mai deloc.
De acord cu romelo777! Ai dreptate!
De ce ? Nu cumva vrei sa bata Ungaria la Bucuresti ? In general mongoloizii din Gruia nu afiseaza nimic la cont .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.