Alte știri din fotbal
Marcel Răducanu, devastat: „Am pierdut un om imens”
0
Dinamo Kiev, după decesul lui Mircea Lucescu! Mesajul lui Igor Surkis: „Va continua să trăiască în inimile noastre”
0
Gheorghe Hagi, devastat după moartea lui Mircea Lucescu: „A fost ca un părinte pentru mine. Nu pot să vorbesc”
0
Omagiul premierului Ilie Bolojan: „Mircea Lucescu a însemnat fotbal cu «F » mare. Norocoșii l-au văzut jucând la Dinamo”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Din sărăcie lucie, în legendă. Viața lui Mircea Lucescu: de la un colț de ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Donald Trump tocmai a anunțat Apocalipsa: „O întreagă civilizație va muri ...
Libertatea
Fiind galatean, ma bucur ca nu joaca cu Otelul, dar ii urez succes in Italia.
bafta torje! te asteptam cu evolutii bune si acolo si mai ales la nationala!
MULT SUCCESS IN ITALIA, GABI!! VEI RAMANE PENTRU TOTDEAUNA IN INIMILE NOASTRE!!
TORJE un jucator care poate inca sa mai creasca... a-ti vazut deja a inceput sa bata foarte bine loviturile libere . Asta o sa il ajute mult cum l-a ajutat si pe Mutu .
GABI ? LACRIMILE TALE CURATE IN VECI NU VOR FI UITATE !!!
Daca era asa ar fi plecat acum 1 an 2 sa faca un PAS MARE in cariera la o echipa de mijlocul clasamentului din Rusia, Ucraina, tarile arabe sau , mai nou, CSKA Sofia. Fratii Becali mai dadeau un tun (al 14871230 - lea), cariera lui Torje era incetinita serios si uite asa se incheia inca o poveste a unui talent roman exportat afara. Si se termina la fel de prost ca aproape de fiecare data. Asa ca da, ai mare dreptate, si pe mine ma bucura foarte mult faptul ca nu e inhaitat cu specimenele alea
Ce ma bucur ca n-au pus mana pe el bisnitarii si samsarii aia!
lasa`l ca`i bolnav.
sanatate multa si sper sa te integrez cat mai repede.
Ce-ai ma nebunule , in primul rand Romania e "prietena" cu Serbia. Nu ne da tu stiri geopolitice. Faci reclama aiurea unui site de cacat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.