Alte știri din fotbal
Cum vrea Gigi Becali să-l convingă pe Mirel Rădoi să rămână și din vară: îi pregătește un salariu STELAR
2
Daniel Pancu a avut o revelație: „Suntem cea mai bună echipă. Au început să mi se aprindă și niște beculețe prin cap”
0
Comandantul Stelei, dezvăluiri tari la o întâlnire cu fanii: „Este prima dată când ni se spun astfel de lucruri!” » Cine sunt oamenii din interior au pus piedici
2
Iuliu Mureșan a dezvăluit secretul revenirii CFR-ului: „Elementele perturbatoare au plecat”
0
Știri din fotbal internațional
Cum a răspuns Diego Simeone când a fost întrebat dacă Atletico Madrid este favorită cu Tottenham: „Să nu uităm asta!”
0
Scandal de proporții în MLS! Au pariat și au primit interdicție pe viață
0
Infantino și interesul pentru Mondial: „Peste 1 milion de cereri la 77 de meciuri!” » Cu ce echipă ține șeful FIFA
0
La Liga pregătește o schimbare majoră în arbitraj!
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Fostul primar cu mite de milioane de euro e iar om cinstit! Mladin, ...
Libertatea
lol ce discurs comunisto-pupincurist de secretar de partid. noi, de la portar si casiere, pana la presedinte si patron, luptam si ne strofocam, ca in urmatorii 5 ani sa dam un numar record de goluri si sa nu precupetim nici un efort...... mutimea de suporteri care citea in cor articolul scris de fruntasul olaroiu, a izbucniit in urale...allah el akhbar! allah el akhbar! moarte imperialistilor! traiasca shawria!!traiasca turbanul si burkha!!!! daca ii dau aia bani se face si musulman. oli(tza) de vanzare!!!asta este titlul cel potrivit
Este f simplu.Pentru a putea castiga bani, trebuie sa te inregistrezi utilizand link-ul de mai jos, sa confirmi inregistrarea apoi sa cooptezi noi persoane. CASTIGA BANI STAND PE NET! Nu aveti ce pierde, incercati ! Google castiga miliarde de dolari anual din reclama fara sa imparta nimic cu noi. Insa din 9 aprilie 2012, noul motor de cautare WAZZUB va oferi 50% din profituri utilizatorilor!!! Pentru aceasta trebuie doar sa va inregistrati. Daca veti invita si alte persoane castigul dvs. va spori pe masura. Inscrierile se fac doar pana pe 9 aprilie 2012, numai pe baza de in invitatii de la alte persoane inscrise deja. Acceseaza pentru inscriere: signup.wazzub.info/?lrRef=40475190
wtf.....in poza asta seamana la mox cu jj
oli, la steaua cand vii ca patron in locul lui jiji?
Omul asta are o personalitate fantastica,isi iubeste meseria si e extrem de inteligent pentru o persoana venita din fotbal.A reusit pana acum in cariera, are un CV frumos cu semifinala europeana, participare destul de onorabila in Liga sau campionat cu Steaua si vicecampion cu National in Romania, in Arabia doar a castigat bani, daca era in Europa,unde sper sa revina, sunt convins ca lumea l-ar aprecia si ar deveni mult mai cunoscut fotbalului european si mondial.E cu multe clase peste toti antrenorii din Romania si toti antrenorii straini veniti in Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.