Comentarii (162)
chronic
chronic  •  14 Martie 2021, 17:17

Unde subt aia de si-au pariat casa ca bate roma la scor. Man si Mihaila sunt doi zei ai fotbalului. Bravo baieti

balaur
balaur  •  14 Martie 2021, 17:16
Postat de cata23 pe 14 Martie 2021, 17:14

***

Gandire de gigist, aferim!

alskar
alskar  •  14 Martie 2021, 17:14

2-0 Parma. Am mai văzut filmul ăsta

balaur
balaur  •  14 Martie 2021, 17:12

Ai dovezi sau sunt oltenisme?

dobrin
dobrin  •  14 Martie 2021, 17:12
Postat de observator_federal pe 14 Martie 2021, 17:06

Ce salarii a obținut pentru cei doi Giovanni Becali? De ce să-i egalizăm la prestații pe cei doi, dacă au salarii atât de diferite? Corect este deci să spunem că Mihăilă este protagonist la Parma, iar Man nu! Capisci?

Dar de ce trebuie neaparat sa-i comparam? Sa avem rabdare sa joace si vom vedea cine se impune si cine nu. Chiar daca nu se impune, lui Man deja i s-a intamplat un lucru bun in viata, ca a scapat de Becali antrenor.

gogoas
gogoas  •  14 Martie 2021, 17:10

Man le a pierdut meciul ! Trebuia sa dea gol de acolo !

stoichkov10
stoichkov10  •  14 Martie 2021, 17:07
Postat de balaur pe 14 Martie 2021, 16:52

Chronic e un prostalau gigist, ca si tine. :))

las lash fcsbistul nu se intelege cu cronicul))) fcsbist.

denieru
denieru  •  14 Martie 2021, 16:55
Postat de Cel Bun Parioru pe 14 Martie 2021, 16:53

Nu mai fiti carcotasi. Si Man si Mihaila s-au miscat bine, activi, ordonati tactic.Bravo lor! Totusi e Serie A. AS Roma, nu Clinceni, Voluntari etc. Man creste de la meci la meci, si in disciplina si in siguranta. Sa il vedem pe nenea Radoi pe cine titularizeaza la nationala.

Ambii ar trebui sa fie titulari dupa parerea mea. Daca nici acum cand avem jucatori titulari la echipe din Seria A atunci cand?

cata23
cata23  •  14 Martie 2021, 16:46
Postat de observator_federal pe 14 Martie 2021, 16:32

Cam greu pentru Parma fără slovacul Kucka... Roma câștigă toate duelurile fizice și se impune introducerea în teren a unor luptători. Probabil Dennis va fi înlocuit printre primii, tocmai pentru că evită disputele fizice (mimează un presing, și ăla destul de lejer).

Cu Luptătorii aia aveau 3 goluri marcate acasă in 12 meciuri ( 17 primite )

johnwick
johnwick  •  14 Martie 2021, 16:31

Speram să vedem faza asta și la națională, că cu deaci și alte babe ne-am lămurit

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 17
Comentează