Alte știri din fotbal
Moruțan și-a găsit cu greu cuvintele: „Nu am mai trăit așa ceva”
0
Costel Gâlcă, întrebat despre demisie după Rapid - CFR: „Normal să fie frustrați. Vom vedea”
0
Iuliu Mureșan, întrebat dacă poate lucra cu el la CFR Cluj: „Am curățat clubul de unele personaje malefice”
0
Marian Aioani, după ce a fost huiduit în Giulești: „Sunt momente în care e mai bine să ridici mâna și să lași pe altcineva”
0
Știri din fotbal internațional
Everton întoarce spectaculos și o încurcă pe Manchester City » Lovitură grea pentru „cetățeni” în lupta la titlu
0
„Ăsta e un defect al românilor” » Fost coleg cu Chivu la Inter, Cristi Daminuță are un discurs dur: „Am văzut ce spuneau anumiți cunoscători”
0
Mesajul lui Nicușor Dan pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câștige 5 campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Statele Unite plătesc ca să scape de surplusul de gaze în timp ce Europa ...
Libertatea
Scenariul negru după moțiunea de cenzură: „Mâine nu există o soluție bună”. ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
" Laude interzise " pentru Mihaila din partea GSP. Stiati ca : 1. Ianis Hagi a primit cea mai mica nota, de la Rangers, dupa meciul cu Slavia. 2. Stiati ca in presa din Romania, pasa norocoasa, de gol, data de Ianis in meciul cu Slavia, a fost mai mediatizata decat golul lui Stanciu. 3. Pana acum Ioanitoaia nu a scris niciun articol despre Mihaila, dar a scris, la foc automat, vreo 10 pentru Ianis.
Penibil,tipic peluzei sud.Man tocmai a dat o pasă de gol ,ridiculizând un fundaș albanez pentru care Roma a dat 25 milioane....de euro
Vezi ca-ti face reclamatie la combaterea discriminarii daca-l mai iei asa tare.
Esti penibil ma gigist natâng. Lasa-l naibii pe Ogararu in pace, e stelist nu *** ca tine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chronic e un prostalau gigist, ca si tine. :))
Cam greu pentru Parma fără slovacul Kucka... Roma câștigă toate duelurile fizice și se impune introducerea în teren a unor luptători. Probabil Dennis va fi înlocuit printre primii, tocmai pentru că evită disputele fizice (mimează un presing, și ăla destul de lejer).
Băi hater de 2 praji, golul e creația lui Man și să știi că jucătorii mari creează goluri pentru alții, golurile nu pică din cer să pună Mihăilă latul! Pentru mine a fost o plăcere să=i urmăresc astăzi, felicitări băieților. Dar așa pentru orgoliul tău: Mihăilă câte pase i-a dat lui Man astăzi? După ce a alergat 50 de metri(la asta chiar e foarte bun) a preferat să șuteze moale pe portar în loc să dea o pasă simplă la Man, dar de, s-o fi gîndit că Man e prea slab să- i dea pasă, să irosească .....
Macar nu sunt si prost si invidios, combinatie foarte periculoasa si des intalnita la romani.
Aloooo, Taran de Bascov, vezi ca Argesul tau e o clona si finantata de Primarie! Stai jos si nu mai macanii prostii pe aici!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.