Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu „i-o taie” în premieră lui Răzvan Burleanu: „De ce n-a făcut-o?!”
0
„Ienei a luat echipa gata făcută de la soțul meu” » La 40 de ani de la Sevilla, soția lui Florin Halagian a vorbit cu GSP despre dilema Steaua '86: „Asta l-a deranjat pe Alecsandrescu”
5
Legenda lui Dinamo a „tunat” de ziua clubului: „O glumă proastă, ca emblema”
4
Ziua în care FCSB vrea să prezinte noul antrenor: „Gigi Becali vorbește cu el”
1
Știri din fotbal internațional
E haos la Real Madrid! Mesaje cenzurate și o reacție incredibilă în momentul intrării lui Mbappe
0
Experții avertizează înainte de Cupa Mondială: „Spectatorii ar putea fi puși în pericol”
0
Franța a anunțat lotul pentru Cupa Mondială: starul lui Real Madrid, lăsat acasă de Didier Deschamps
1
Experiența unică: stadionul legendar din Argentina devine hotel pentru o noapte
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Prins cu 100.000 de euro cash: fostul șef al Parchetului de pe lângă Curtea ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Ghinion pentru ei, au iesit din fotbalul mare.
cu astia doi ca titulari pentru Parma urmeaza Serie C
Unde, la voluntari? Sau comuna recea?
Se vede clar cine e mai bun,in functie de ce echipe sunte interesate ptr. cumpararea celor doi !Rennes&Roma...Mihaila peste Man,desi presa(vedeti caseta tehnica doar a lui Man) se chinuie sa contribuie si ea la,,teapa,, lui Becali!
Cu alte cuvinte au ramas cu ei pe cap.
Sa mai zica cineva ca GSP nu este un site becalist!Astia in loc sa scrie despre meciul de supercupa de aseara,trag de„stirea”aia cu Denis Man cat e el de nemaipomenit chiar si in vacanta si cum se bat „superechipele”pe el,dar ce sa vezi:patronul nu vrea sa-l vanda!Ntz ntz ntz!
subtire franare... lasa ca stau la panda la fc mumia/chefereaua!! toti sunt interesati de " tinerele sperante" de peste 33 de ani care forneaza grosul echipei
e simplu... parma retrogradand, ceilalti au incercat sa faca o afacera ca oricum un club retrogradat nu poate avea mari pretentii!! pe de alta parte man a jucat destul de putin in serie a ca sa ceri 25 de bulioane iar mihaila la fel!! pana la urma.. nu are ce sa le strice un an de serie b!!
Bijuteriile care au dus o in B ;))
erata: pe Man! Oricum, Mbappe urmează! -:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.