Alte știri din fotbal
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
radu a fost chiorul din satul orbilor. am vazut meciul live si pot sa spun ca lazio e in un lider norocos, speculand pasii gresiti facuti de trupele mai consacrate - inter, milan, juve, roma m-as mira sa-i vad in top 4 la sfarsit,sunt totusi subtirei
@ervfr Din cate stiu l-a chemat pentru meciul amical cu Italia.
Pertinent comentariul lui pleau.....isi asuma corect statul de vasal etern (a se citi laziot)........... MAGICA NUN SI TOCCA,SI AMA!
stai calm , lazio nu va castiga nimic.... cat despre radu stefan , multa bafta !
a pierdut ce mai conteaza?!?! sunteti nebuni cu notele astea.au jucat sub orice critica.nu poti castiga un campionat aparandu-te in continuu si mizand pe niste contra-atacuri sporadice.iar daca faci asta ar trebui sa ai niste super atacanti, ceea ce lazio nu prea are.rocchi are 800 de ani, e mereu ba cu o secunda mai lent, ba cu 5 cm mai scund la aproape toate fazele, zarate zici ca-i cristea, dribleaza mult si degeaba, hernanes ala e pierdut in spatiu, brocchi nu e in stare sa dea un sut, etc..
E adevarat ca Stefan nu face parte din lista lui Lucescu jr.? Poate face paerte Lobont care e rezerva "eterna" ca si Roma de altfel::))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.